سرنوشت فصل هفتم پایتخت چه شد؟

به گزارش شیک تمز به نقل از فرادید، دقیقا 12 سال از پخش سریال پایتخت در ایام نوروز می گذرد. سریالی که در قسمت های اول با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان تلویزیون مواجه شد. پس از آن مسئولان سیما از سیروس مقدم و محسن تنابنده خواستند تا شش قسمت دیگر از این سریال را فیلمبرداری کنند. البته این دوستی عوامل پایتخت با مسئولان تلویزیون تا سال 1388 ادامه داشت و در نهایت به پایان رسید. در این بین برخی از بازیگران این سریال توپ را به ته تلویزیون انداختند و گفتند که با متولیان سیما مشکلی ندارند و در ساخت فصل جدید اختلال ایجاد می کنند. امسال بالاخره یک بار دیگر صدا و سیما و پایتخت ها نتوانستند همکاری کنند. ادامه

* فصل 7 سریال پایتخت کی پخش می شود؟

نزدیک به دو ماه است که سیروس مقدم، الهام غفوری و محسن تنابنده درباره زمان پخش و فرمت سریال جدید پایتخت صحبتی نکرده اند. اما 40 روز پیش خبرگزاری دولتی به نقل از نمایندگان تلویزیون اعلام کرد که نسخه سینمایی فصل هفتم سریال پایتخت ابتدا در نوروز آینده تولید و پخش می شود. سپس یک سریال 16 قسمتی برای پخش در سال 1403 یا نوروز 1404 تولید می شود.

*سارا و نیکا دو بازیگری که دیگر پایتخت نیستند

سارا و نیکا از ابتدای سریال به عنوان فرزندان هما و نقی حضور داشتند اما وقوع برخی اتفاقات باعث شد تا حضور آنها در قسمت دوم سریال پایتخت 6 و پایتخت 7 لغو شود. فرقانی ها اصل هستند و اخیرا فرقانی نیز فراخوانی برای جذب دوقلوهای جدید منتشر کرده است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*