سریال نوروزی – بازتاب آنلاین

طبق اخبار شما: شبکه 1403 در نظر دارد در ایام نوروز 190 فیلم از شبکه های مختلف تلویزیونی پخش کند.

فیلم هایی که در ایام تعطیلات از تلویزیون پخش می شود در ژانرهای درام، اجتماعی، رویدادی، خانوادگی، کودک و نوجوان (انیمیشن) و ورزشی است.

یک کانال تلویزیونی از 22 اسفند تا 24 فروردین ساعت 23:45 فیلم های سینمایی «گران توریسمو»، «بارهوت»، «سرباز»، «انتقام» و «دفن» پخش می شود.

از 1 مش سیما درست کنید فروردین تا 17 فروردین ساعت 9 صبح فیلم هایی چون «کابوس رویا»، «دنیای رویا»، «هتل دردسرساز» و «شماره 10» آن را همراهی می کنند.

شبکه اوچ سیما به صورت 24 ساعته فیلم های خود را پخش می کند. «ایندیانا جونز و گردن سرنوشت»، «ترانسفورمرز: جنگ روبات‌ها»، «بعدی»، «قاتل‌های ماه کامل»، «ماگالون: گودال وحشتناک» و «ضد» از جمله فیلم‌هایی هستند که تا پایان سال اکران خواهند شد. سیزدهم فروردین آنها روی آنتن هستند.

شبکه چهار سیما از 29 اسفند فیلم های سینمایی «شهر سیارکی»، «ناپلئون»، «قاتل آدم»، «جامعه برفی»، «فراری»، «رادیکال» و «رادیکال» تا ساعت 20:30 عید سعید فطر (به جز شب های قدر) پخش می شود. ). “ماه”.

شبکه تهران از 29 اسفند تا 13 فروردین منتخبی از فیلم های ایرانی و جهانی ساعت 13:30 در برنامه تماشاخانه پخش می شود. از فیلم های پخش شده از شبکه تهران می توان به «رود سرخ»، «سریع و خشمگین 10»، «دریای عمیق»، «موفقیت بزرگ» و «هوک» اشاره کرد.

شبکه امید از 22 اسفند تا ماه هفدهم فروردین ساعت 17:00 برنامه «سنگ فیلم» فیلم های نوروزی را پخش می کند. این شبکه فیلم های سینمایی «گودال فضایی»، «فیل جادوگر»، «چوپای شگفت انگیز»، «بیرو»، «انجمن بشقاب پرنده ها» و «انجمن بشقاب پرنده ها» را …

شبکه کودک ساعت 14 فیلم های مناسب برای کودکان را پخش می کند. از جمله این فیلم ها می توان به “برادران شگفت انگیز ماریو”، “دوران مرغ – عصر ناگت”، “خرس های نگهبان جنگل – ربات نگهبان”، “پنگوئن ببر 3 – قهرمانان جنگل”، “سفر اردک” و “لوپتو” اشاره کرد.

شبکه نمایش فیلم‌های «اکولایزر ۲ و ۳»، «سوسک آبی»، «ویکرم و ودا»، «خزنده» و «زیمین سرگردان ۲» را در ساعت ۲۳ روی آنتن می‌برد. این شبکه همچنین در ساعت های 13:00، 15:00، 17:00، 19:00، 21:00 و 1:00 بیننده دارد.

شبکه اوگت فیلم های خود را ساعت 13 پخش می کند. از جمله این فیلم ها می توان به «تک تیرانداز»، «یک روز کامل»، «ضد حمله»، «قاتل را بگیر»، «مامور مخفی» و «غریبه» اشاره کرد.

شبکه سلامت فیلم های خود را با زیرنویس ناشنوایان ساعت 12.30 پخش می کند.

شبکه فرات فیلم های «اجوبه»، «مکانیک – زندگی دوباره»، «تلقین»، «دیوار بزرگ»، «مجرم» و «منصور» را ساعت 23:30 پخش می کند. این فیلم ها با کیفیت 4K HDR نمایش داده می شوند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*