سریال های نوروزی تنظیم می شود

به گزارش شیک تمز آنلاین، دو مناسبت ماه مبارک رمضان و عید نوروز روزهای طلایی آنتن به حساب می آید و هر سریالی تمایل دارد آثار خود را به همین مناسبت پخش کند.

به گزارش ایرنا، همزمانی نوروز و رمضان امسال بر اهمیت انتخاب سریال های ویژه افزوده است. مدت ها بود که نام سریال های متعددی به عنوان گزینه های نوروزی و رمضانی 1403 مطرح می شد. دپارتمان روابط عمومی CIMA هنوز به طور رسمی نام سریال های امسال را اعلام نکرده است. اما طبق شنیده ها چهار سریال زیرخاکی 4، نونخ 5، رستگاری و هفت سر اژدها به عنوان گزینه های نهایی انتخاب شدند. از «رویای نیمه شب» حسن آخوندپور به عنوان سریالی رمضانی و نوروزی یاد شد. برخی از تهیه کنندگان این سریال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از پخش نشدن سریال آنها در نوروز و رمضان خبر دادند.

«زیرخاکی 4» و «نخ 5» راهی شبکه یک می شوند

شبکه یک دو سریال زیرخاکی 4 و نونخ 5 را برای مخاطبان آماده کرده است. سریال زیرخاکی 4 از ابتدای ماه مبارک رمضان تا هفته آخر پخش می شود اسفند آغاز می شود. سریال دوم شبکه یک، نونخ5 است که از نیمه دوم ایام سوگواری شب های قدر آغاز می شود. فروردین به آنتن ارسال می شود.

«زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم ساخته شده است. یکی یکی از پرمخاطب ترین سریال های سیما در سال های اخیر است.

در سریال زیرخاکی 4 بازیگرانی چون پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گیتی قاسمی، رایان سرلک، نسرین نصرتی و اصغر نقی زاده به ایفای نقش پرداختند.

فصل پنجم سریال طنز نون خای سعید آقاخانی شامل 25 قسمت است که 10 قسمت آن در چابهار می گذرد.

حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومان حاجی عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفسه خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، حدیده بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی‌الله سوافیتی و مهشاهی از بازیگران آن هستند. سلسله.

«نون خا» توسط امیر وفایی نوشته شده و از شبکه یک نوروز 1397 پخش شد. «نون خا» در واقع مخفف نام شخصیت اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است. تاکنون 4 فصل از این سریال تولید شده است که در نوروز سال های 1398، 1399، 1400 و 1402 از شبکه یک و تماشا پخش شده است.

شبکه دو میزبان «رستگاری» است.

پس از چند سال که سنت پخش سریال های ماوراء الطبیعه در ماه رمضان از بین رفت، این شبکه دو بار به سمت ژانر ماورایی و پرمعنا رفت که پاهای شیطان، فرشته و برزخ را به تصویر می کشد.

مسعود ده نمکی تهیه کننده و کارگردان «رستگاری» آثاری در ژانرهای مختلف از جمله دارا و ندار، میرجیها، دوستان و پارو برای تلویزیون ساخته است و این بار با اثری ماورایی به مهمان خانه ها می رود.

مجموعه تلویزیونی رستگاری در 30 قسمت در مرکز سیمافیلم تولید می شود. در ماه مبارک رمضان از رسانه ملی پخش می شود.

درام سیاسی “هفت سر اژدها” از شبکه سه

مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی با نام قبلی «طلاق» قرار است در ماه مبارک رمضان و نوروز 1403 از شبکه سه پخش شود.

درام سیاسی “هفت سر اژدها” در ژانر پلیسی و سیاسی می گذرد و به موضوعات بحث برانگیز اجتماعی می پردازد که شامل پرونده های فساد اقتصادی در مقیاس بزرگ است.

از بازیگران این سریال می توان به مجید واشقانی، جعفر دهقان، حمید صفت، محمدرضا درهی، حمید گودرزی، زنده یاد شهرام عبدولی، سروش طاهری، امین زارع، بهار محمدپور، فاطمه الطافی، مجید رحمتی، مهران مرادی، حدیده رضایی و بهناز پودو اشاره کرد. ، بهزاد اقطایی، حسن ولیخانی، حمیدرضا عربسرخی، رامین یحیی زاده، سیدحمید فتوحی، شیلر ک.، مینو شیخان، عسل غروی، علیرضا جلیلی و مهدی شکریان ذکر شده است.

طالبی پس از ساخت فیلم های گردنبند طلا در سال 90 و یتیم خانه ایران در سال 93، 9 سال است که هیچ فیلم و سریالی نساخته است و حالا شاید بازگشتش کنجکاو باشد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*