سریال کره‌ای «ملکه و من»؛ ماجراهای سریال دونگ‌یی به اضافۀ سفر در زمان!

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاین، یکی یکی از اتفاقات مهم دوران پادشاهی سوک جونگ اخراج “ملکه اینهیون” و اخراج او از کاخ به دلیل توطئه های “بانو جانگ” بود. اتفاقی که منجر به اتفاقات سیاسی پیچیده ای شد و در نهایت منجر به بازگشت ملکه اینهیون به کاخ و بازیابی موقعیت خود شد.

این داستانی است که می توان گفت یکی همچنین یکی از موضوعات محوری سریال «افسانه دونگی» بود. اما «ملکه و من» از زاویه ای کاملا متفاوت وارد این داستان می شود.

به گزارش فرادید، داستان «ملکه و من» دو شخصیت اصلی دارد. یکی یکی از آنها بازیگر نسبتا ناشناخته ای به نام چوی هی جین است که در حال حاضر در سئول زندگی می کند. اخیرا شانس آورد و بزرگترین شانس زندگیش نصیبش شد. بازی در نقش «ملکه اینهیون» در یک درام تاریخی به او پیشنهاد شده است.

اما این تنها یک طرف ماجراست. در طرف دیگر، ما شخصیت کیم بونگ دو را داریم که یک نجیب زاده از چوسون است و 300 سال قبل از امروز زندگی می کند. او از طرفداران ملکه اینهیون است و سعی می کند ملکه را به قصر بازگرداند.

نکته اصلی داستان این است که کیم بونگ دو به طور جادویی در زمان سفر می کند و در مسیر خود به زمان حال می آید تا سعی کند ملکه را بازگرداند. در این زمان او با چوی هی جین آشنا می شود و هر دو عاشق هم می شوند. اما بونگ دو هنوز باید بین زمان حال و زمان خودش به این سو و آن سو سفر کند تا بتواند ماموریت اصلی خود را انجام دهد.

شخصیت دونگ یی در «ملکه و من» حضور ندارد، اما برخی از شخصیت های اصلی «افسانه دونگ یی» مانند شاه سوکجونگ، لیدی جانگ و ملکه اینهیون حضور دارند.

در این سریال «جی هیون وو» در نقش کیم بونگ دو و «یو این نا» در نقش چوی هی جین ظاهر شدند. «ملکه و من» در سال 2012 سالانه 16 قسمت از شبکه tvN کره پخش شد.

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*