سفر فعالان مجازی چینی به گیلان 60 میلیون دنبال کننده چینی را متقاعد کرد که به ایران سفر کنند

ولی جهانی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از سفر فعالان مجازی چینی به استان گیلان با عنوان طرح ایران سلام خبر داد.

پی ام آپلود، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از سفر فعالان مجازی چینی به استان گیلان تحت عنوان طرح ایران سلام خبر داد.

اما جهانی با اعلام این خبر گفت: طرح ایران سلام با چهار موضوع طبیعت و تنوع اقلیمی، تاریخ و فرهنگ، جاده ابریشم و تغذیه در 12 استان کشور با در نظر گرفتن تکرار نشدن مسیرها برنامه ریزی و سازماندهی شد. و جاذبه هایی برای اینفلوئنسرهای چینی.

وی با بیان اینکه 20 اینفلوئنسر چینی با بیش از 60 میلیون فالوور برای تولید محتوا به مناطق مختلف کشورمان سفر می کنند، تصریح کرد: با توجه به سلیقه متفاوت گردشگران، مقاصدی با محصولات و مهارت های متفاوت برای گروه های چینی در نظر گرفته شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان ادامه داد: شش اینفلوئنسر چینی پس از ورود به کشورمان با جاذبه های استان های قزوین، زنجان، گیلان و آذربایجان شرقی به ویژه در حوزه گردشگری غذایی آشنا می شوند.

جهانی افزود: سفر وبلاگ نویسان چینی به ایران در این فصل به دلیل مصادف شدن با جشنواره بهار چین انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: هر یک از اینفلوئنسرهای چینی به طور میانگین بیش از 3 میلیون بازدیدکننده در فضای مجازی دارند و شبکه های اجتماعی مانند Tiktok، Red و Weibo شبکه های مجازی مهمی هستند که این اینفلوئنسرهای جوان جذابیت های کشورمان را در آنها گسترش می دهند.

مدیرکل میراث، گردشگری و صنایع دستی گیلا، گردشگری غذایی را راهی ارزشمند و موثر برای برندسازی هر مقصدی دانست و تصریح کرد: تبیین و اجرای صحیح گردشگری غذایی می تواند محور توسعه گردشگری در یک زمان یا مکان خاص باشد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*