سلام صحبت های جدید در مورد بازگشت به ایران

به گزارش شیک تمز آنلاین، موضوع بازگشت نصرت الله معین خواننده موسیقی پاپ نجف آبادی به ایران در کانون توجه قرار گرفته و وزیر امور هنری، رسانه و مردم درباره آن صحبت می کند.

معین که از استانبول تا دبی برای ایرانیان کنسرت می‌گذارد، اخیراً در صفحه رسمی خود گفت‌وگویی را منتشر کرده و از بیست جنبه از زندگی خود از جمله بازگشت به ایران صحبت کرده است.

کلمات خاص را بخوانید:

هر آهنگ جدیدی که می سازم، از قبل آن را در ماشینم می نوازم و برای درک و اصلاح اشتباهات دور می گردم.

یکبار حوالی ساعت 6 صبح از خواب بیدار می شوم، سپس دوباره چرت می زنم و حدود ساعت 9 صبح از خواب بیدار می شوم و در کنار صبحانه اخبار ایران را تماشا می کنم تا ببینم در کشورم چه خبر است.

برای صبحانه نان و پنیر و چای می خورم چون کاملا ایرانی هستم. من روزی چند بار چای ایرانی میخورم و اهل قهوه خوردن نیستم.

لوبیا پلو با مرغ و سبزی پلو با ماهی و آبگوشت از غذاهای مورد علاقه من است. بازم غذای ایرانی بزرگترین سرگرمی من جمع های خانوادگی و گفتگوهای ایرانی است.

من فیلم های کهکشانی، بین ستاره ای و فضایی پر از فانتزی را دوست دارم. من عاشق ستاره ها هستم. اگر خواننده نمی شدم درگیر فیزیک، نجوم، ستاره شناسی و ناسا بودم.

من در سال 1360 از ایران به اسپانیا سفر کردم و بعد از آن نتوانستم به ایران برگردم. چقدر خوب است اگر همه مهاجران بتوانند به خانه برگردند.

شایعه اصلی که برای من پخش کردند این بود که به ایران می روم که هیچ وقت درست نشد و ای کاش درست بود و می توانستم به ایران بروم.

وقتی سه ساله بودم، مشکل چشمی برایم ایجاد شد و با وجود اینکه جراحی کردم، حساسیت به نور باقی ماند، بنابراین اغلب از عینک آفتابی استفاده می‌کنم.

زمانی که در اصفهان درس می خواندم ریش هم داشتم چون به صورتم می آمد و این اواخر گاهی ریش می گذارم که یک موضوع شخصی است و ربطی به ایران رفتن یا نرفتن ندارد! آیا در ایران همه ریش دارند؟ یا همه در آمریکا بی ریش هستند؟

خیلی وقت بود که می خواستم تمرین کنم، اما هر روز فردا است. {می خندد}

من حیوان خانگی ندارم چون وقت ندارم ولی همه جور گلی مخصوصا گل ایرانی را دوست دارم.

من دوست دارم به کوهستان سفر کنم، به جایی که طبیعتش پاک است، چشمه‌ها و درختان در آنجا وجود دارد و احساس می‌کنم در ایران هستم. در دل طبیعت نفوذ کنید و آرامش پیدا کنید. من اصفهان را دوست دارم و همه آن را می شناسند و گز اصفهان همیشه در خانه من است و بهترین دسر برای پذیرایی است.

آرامش مرا خوشحال می کند و ریا و ناسپاسی مرا ناراحت می کند.

اولین آهنگی که خواندم از ایرج خواجه امیری بود و ایرج واقعا تکرار نشدنی است. اولین آلبومم با کاظم رضازان بود و اسمش «من پرستم» بود. بیش از بیست آلبوم منتشر کردم اما فقط پنج یا شش آهنگ ساختم چون آهنگسازان بزرگ ایرانی در کنارم بودند.

در بین سازها به عود تسلط دارم که برای تست آهنگ ها از آن استفاده می کنم، آن هم یک ساز ایرانی.

هرگز به خداحافظی با خوانندگی فکر نمی کنم و تور خداحافظی نمی کنم و تا زمانی که بتوانم ایرانی ها را به عنوان مخاطب داشته باشم، ایرانی خواهم خواند.

من تمام پیام هایی که در اینستاگرام وارد می شود را می خوانم و به هر یک فکر می کنم.

من دوبار ازدواج کردم، همسر اولم اسپانیایی بود اما همسر دومم ایرانی است. درگیری های فرهنگی منجر به جدایی از همسر اولم شد، اما من بیش از دو دهه است که با همسر دومم هستم. همسرم یک زن ایرانی دوست داشتنی است.

از همسر اولم یک دختر به نام پریچر و از همسر دومم یک دختر به نام ستاره دارم.

اگر واقعا داشتم و شرایط فراهم بود، دوست داشتم همین الان در ایران باشم.

من می خواهم همه ایرانیان با یکدیگر مهربان باشند، در صلح زندگی کنند و مشکلات را با دوستان خود حل کنند و از دست دادن گرم با دوستان و رفقای خود و همچنین همسر و فرزندان خود نترسند و به یاد داشته باشند که لبخند بزنند. گفتگو، همه می توانند مشکلات را حل کنند

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*