سوزان پرور راز زندگی رضا عطاران را فاش کرد

به گزارش شیک تمز سوسن پرور از زندگی شخصی رضا عطاران صحبت کرد. این صحبت های خانم پرور درباره رضا عطاران با واکنش زیادی در فضای مجازی مواجه شد. رضا عطاران بازیگر و کارگردان طنز ایرانی است.رضا عطاران فعالیت هنری خود را از تئاتر آغاز کرد. ادامه صحبت های سوزان پرور رضا عطاران می شنوید

بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران، میدان زانت، خیابان سوره.یکی در محله های قدیمی مشهد متولد شد. او که سومین فرزند خانواده محسوب می شود، اصالتاً کاختی است و در کودکی مادرش را در زلزله کاختی از دست داده است.

عطاران مدرک اقتصاد خود را در مشهد گرفت و برای ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به تهران آمد. او با وجود علاقه ای که به حوزه کاری خود داشت، به بازیگری، فیلمنامه نویسی و کارگردانی روی آورد.

او فعالیت واقعی خود را از دهه 1360 در تئاتر مشهد با حضور مرحوم حسن حامد و ایفای نقش های غیرطنز در این دوره آغاز کرد و این همکاری تا زمان مرگ حسن حامد در سال 1371 ادامه داشت.

او اولین کار تلویزیونی خود را در سال ۱۳۶۹ با بازی در سریال بیداران به کارگردانی اصغر عبداللهی آغاز کرد اما آخرین کار تلویزیونی او در سال ۱۳۷۲ بود که در سریال طنز پرواز ۵۷ به کارگردانی مهران مدیری بازی کرد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*