شباهت چشمگیر پسر نجم الدین شریعتی به خودش

به گزارش شمانیوز : شباهت حیرت انگیز پسر نجم الدین شریعتی به خودش مانند سیبی است که از وسط نصف شده است. یکی او یکی از مجریان و مجریان فعال صدا و سیمای کشورمان است و اکثر ما با توانایی او در تولید برنامه هایی با موضوع مذهبی آشنا هستیم. شریعتی از دوران جوانی فعالیت خود را در صدا و سیما آغاز کرد و تا امروز در این عرصه می درخشد. وی در سال 1359 در شهرستان تنکاب به دنیا آمد.

زندگی شخصی و ازدواج نجم الدین شریعتی

او در بیست و سه سالگی ازدواج کرد و در سال 1388 صاحب یک پسر به نام محی الدین شد. او تعریف می کند که ازدواج ما کاملاً سنتی است، من و همسرم معرفی شدیم، پس از مدتی صحبت، علاقه شکل گرفت و رابطه به ازدواج ختم شد.

شریعتی تعریف می کند که پدرش مخالف ازدواج زودهنگام او بود. پدرش معتقد بود که برای برقراری یک زندگی مشترک باید بتواند حمایت قوی تری داشته باشد و در این زمینه حسابگرتر باشد. با این حال شریعتی بدون اینکه به این موضوع فکر کند و از پدرش توقعی داشته باشد، اولین روزهای زندگی خود را در سفر با مسافر سپری کرد. پراید او امرار معاش کرد. او مدعی است که در ابتدای زندگی خود ساکن کرج بوده و در این مسیر تردد می کرده و اتفاقات بسیار جالبی در این مسیرها برایش رخ داده است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*