شرط عجیب سازمان سینمایی برای بازگشت ترانه علیدوستی و فاطمه معتمدآریا به سینما

منبع مگتو

«روح الله سهرابی» اعلام کرد که احتیاط کرده است آهنگ علیدوستی و فاطمه معتمدآریا برگشت آنها با شرایط خاص در صنعت سینما حضور دارند.

روح الله سهرابی مدیرکل کنترل اکران فیلم انجمن سینمای ایران در پاسخ به سوال فریدون جیرانی از تدابیری برای بازگشت بازیگران کشف روسری به سینما خبر داد. او جلساتی ترتیب داد و با برخی از این بازیگران تماس گرفت. فاطمه معتمدریا “، آگاه.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


آهنگ علیدوستی و فاطمه معتمدآریا برگشت

«جیرانی» حضور این بازیگران روسری در عرصه سینما و جلوی دوربین را به منزله پذیرش تعهد نسبت به حجاب ارزیابی کرد; با این حال «سهرابی» با ارائه شرایط دیگری نیز عنوان کرد که می توانند در مراسم عمومی مانند خاتم با روسری حضور پیدا کنند تا مشکلات خود را حل کنند.

این اظهارات نشان می دهد که نهاد سینمایی می خواهد بازیگرانی را که کشف حجاب کرده اند به صنعت سینما بازگرداند. اما با شرایطی که آن را با مقررات و استانداردهای عمومی سازگار می کند. این موضوع دیدگاه های متفاوتی را ایجاد کرده و واکنش های متفاوتی را از سوی هنرمندان و مردم در پی داشته است.

با توجه به اظهارات «جیرانی» و «سهرابی»، مشخص شد که موضوع حجاب در ملاء عام و بازگشت بازیگران به صنعت سینما موضوعی مهم و مورد بحث در جامعه ایران است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بازگشت ترانه علیدوستی و فاطمه معتمدآریا چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

نوشته شرط عجیب سازمان سینمایی برای بازگشت ترانه علیدوستی و فاطمه معتمدآریا به سینما اولین بار در بازتاب آنلاین. پدیدار شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*