صحنه خنده دار از پایتخت6

به گزارش مگتو سریال پایتخت یک سریال طنز و سرگرم کننده است. سریال Başkent از 6 فصل تشکیل شده است. سریال Başkent هر تعطیلات پخش می شود. در ادامه صحنه خنده دار سریال باشکنت که نقی بهتاش را می گیرد را مشاهده می کنید:

داستان سریال «باشکن 6» با درگذشت بابا پنجعلی و اهدای اعضای بدنش آغاز می شود. بهبود فریبا (مهران احمدی) پس از سال ها به ایران بازمی گردد، اما ماجراجویی های او باعث می شود فهیمه (نسرین نصرتی) از همسرش دور شود. پیشرفت این فصل این است که او از سندرم دست بی قرار رنج می برد. بهتاش (بهرام افشاری) که در فصل 5 بیکار بود و تک و پاس می داد، حالا دروازه بان نساجی مازندران است و به پیتر چک فوتبالیست علاقه دارد و نقی معمولی هم سیاستمدار شد و راننده و شخصی شد. محافظ شخصی. یک نماینده مجلس هما همسر نقی هم گوینده خبر شد. ارسطو به طور تصادفی با شخصی به نام کاووس وارد معامله مواد مخدر می شود و از خودروی نقی که توسط یک نماینده مجلس استفاده می شود برای حمل مواد مخدر و بهتاش که به عنوان دروازه بان به پاناتینایکوس یونان پیوسته بود برای یک نساجی درخشان استفاده می کند. از طرفی با خانم رحمت الله بیاتی ازدواج می کند.

پس از این اتفاقات، یک سال بعد، برادر هما، ستار سعادت، از نقی به جرم ابتلای پدرش به بیماری کرونا و مرگ پدرش شکایت می‌کند. ارسطو که به دلیل توزیع مواد مخدر دستگیر می شود، آزاد می شود و شروع به توزیع شلوار می کند. همچنین رحمت الله و خانم بیاتی صاحب سه قلو خواهند شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*