طرفداران تلویزیون یکی یکی برمی گردند این بار فرزاد حسنی بازگشت فرزاد با ویژه برنامه تحویل شبکه نسیم

فرزاد حسنی ویژه برنامه تحویل سالانه شبکه نسیم با عنوان «آی نسیم سحری، عید شد» را اجرا می کند. شرکت کردند، اما امسال تنها مسئولیت اجرای این ویژه برنامه را بر عهده خواهند داشت. حسنی با اجرای برنامه «اکسیر» در سال 1393 و حضور در پروژه های نمایش خانگی این شبکه تا نوروز سال گذشته اجازه بازی در تلویزیون را نداشت.

به گزارش شیک تمز، نماینده سیما در مجلس از اجرای فرزاد حسنی در برنامه سال شبکه نسیم خبر داد و گفت: نجم الدین شریعتی، حامد سلطانی، المیرا شریفی مقدم، وحید رونقی، امیرحسین مدرس، فلورا سام، پدرام کریمی و … هستند. مجریان تلویزیون سال.

فرزاد حسنی یکی از مجریانی است که معمولاً به دلیل نحوه عملکرد و صراحت کلامش، در چند نوبت ممنوع الکار شده است. در سال 1393 برنده برنامه اکسیر شبکه سه شد و پس از آن دیگر اجازه بازی در تلویزیون را نداشت.

او در دوران ممنوعیت تلویزیونی، پروژه های شبکه نمایش خانگی را پذیرفت. وی در سریال عروسکی «شهرک کلیله و دمانه» به کارگردانی مرضیه برومند به عنوان صداپیشه ظاهر شد و در نمایش های رئالیتی «شب های مافیا»، «پدرخوانده» و «زودیاک» نیز حضور فعالی داشت. با این حال او هرگز مجری برنامه ای در شبکه خانگی نبود.

در سال 1402 در کنار پژمان بازغی قرار گرفت و به همراه او برنامه تحویل سالانه شبکه نسیم را اجرا کرد. امسال پس از هشت سال، برای اولین بار است که مجری انفرادی را برعهده گرفته و کل ویژه برنامه را انجام داده است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*