طهماسب با «بچه» و «پشه» به تلویزیون آمد. / کلاه قرمزی ظاهر نشد

به گزارش شیک تمز آنلاین، برنامه «پارتی» ایرج طهماسب با عروسک های جدید و قدیمی اش بالاخره به شبکه نسیم رسید و شب گذشته اولین برنامه فرودین روی آنتن رفت. مهر وی نوشت: این اولین قسمت از سریال تلویزیونی ایرج طهماسب بود که به نوعی در ادامه «پارتی های» او در شبکه تلویزیونی داخلی در نظر گرفته شده بود و با نمایش هر یک از عروسک ها سعی در معرفی آنها داشت.

در قسمت اول این سریال تقریباً همه عروسک های او در «پارتی» حضور داشتند که «بیبی»، «پشه»، «قیمه خانم» و دیگر شخصیت های عروسکی منتشر شده در شبکه نمایش داخلی در این دو فصل از آن جمله بودند.

این مجموعه برای اولین بار با حضور ایرج طهماسب و دو شخصیت شباش ودی جی» آغاز شد و سپس با ورود شخصیت های بیشتری ادامه یافت.

جالب است بدانید که عده ای تصور می کردند قرار گرفتن شخصیت هایی مانند «بیبی» و «پشه» در این سریال مورد بررسی دقیق و به دور از شخصیت هایی است که در شبکه نمایش داخلی برای آنها ساخته شده است. با این حال هر دو «بچه» با صداپیشگی هوتن شکیبا و «پشه» با صداپیشگی کاظم سیاحی ویژگی های شخصیتی اصلی خود را حفظ کردند و حتی از واژه های معروفشان مانند «بده بزنیم» در سریال استفاده شد.

از جمله شخصیت های قدیمی عروسک این مجموعه، «فامیل دور» با صداپیشگی بهادر مالکی بود. شاید برای بسیاری از کسانی که خاطره ای از مجموعه های طهماسب دارند، جای خالی کلاه قرمزی و پوشر کاله هنوز احساس می شود.

سریال «پارتی» به تازگی منتشر شده و در زمستان 1402 و بهار 1403 تولید شده و هر شب ساعت 21:00 از شبکه نسیم پخش می شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*