ظاهر قدیمی و شکسته حمید گودرزی جنجال به پا کرد/ عکس

به گزارش پی ام آپ به نقل از شمانیوز، حمید گودرزی بازیگر سرشناس ایرانی است که در کنار بازیگری تجربه مجری گری نیز دارد. حمید گودرزی سابقه خوانندگی را هم دارد. حمید گودرزی هم زندگی مشترک ناموفقی داشت. حمید گودرزی با سریال «مسافری از هند» به اوج شهرت و محبوبیت رسید. در زیر عکسی از در گذشت عمر را مشاهده می کنید. حمید گودرزی می فهمی

بیوگرافی حمید گودرزی

حمید گودرزی متولد ۲ آذر 1356 بروجرد بازیگر و مجری تلویزیون فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه آزاد تهران است در خانواده ای 4 نفره متولد شده و تنها یک خواهر دارد اختلاف سنی دارد در سال 1380 در سن 25 سالگی ، در «مسافری از هند» به همراه شیلا خداداد ظاهر شد و در این سریال نقش فرزاد را بازی کرد. بهنوش طباطبایی و الهام حمیدی خیلی معروف شد.

حمید گودرزی در 20 سالگی شهریور در سال 2003 با دختری به نام «ماندانا دانشور» ازدواج کرد و در ساختمانی در میدان آرژانتین که همسایه بودند با هم آشنا شدند. ماندانا که در سال 1386 متولد شد و در آن زمان دانشجوی کارگردانی بود و 16 سال سن داشت، از این زوج جدا شد. گودرزی می گوید همسرش علاقه ای به زندگی در ایران ندارد و می خواهد ایران را ترک کند. تیر 2018، حافظ همسر دومش را در مراسم جشن نوزدهم افتتاح کرد، آنها هنرمند نیستند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*