عکس همسر زیبای ایرج طهماسب و دختران جذابش را دیده اید؟

طبق اخبار شما: ایرج طهماسب در سال 30 به دنیا آمد اردیبهشت ماه او مجری و کارگردان 1338 تهران است. ایرج طهماسب در مقطع کارشناسی تئاتر از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و فعالیت خود را از 25 سالگی آغاز کرد. او در حال حاضر دو فرزند دارد و به آقای میزبان معروف است. بخش فرهنگ و هنر شامل بیوگرافی هنرمند ایرج طهماسب و تصاویر همسر و دخترانش است. ایرج طهماسب بیرون را نگاه کن.

خانواده

او در خیابان عباسی در خانواده ای پرجمعیت با 8 برادر و خواهر بزرگ شد اما اصالتاً اهل جهرم فارس است و برادر بزرگش ناصر طهماسب نیز دو قلو است.

ایرج طهماسب و شروع نمایش عروسکی

او تا سال 1363 از تئاتر دانشجویی بازی کرد تا اینکه در 25 سالگی به عنوان عروسک گردان وارد مجموعه شهر موش ها مرضیه برومند شد.

او در سال ۱۳۶۴ با فیلم آن سوی مه به کارگردانی منوچهر عسگری نسب وارد سینما شد و سپس در همان سال با فیلم خط پایان تجربه موفقی را کسب کرد. شهرت طهماسب بیگ در سال ۱۳۷۳ در سن ۳۵ سالگی به عنوان نویسنده/بازیگر و کارگردان با فیلم کلاه کرزامی و پوزر خاله آغاز شد.

ازدواج

ایرج طهماسب در سال 62 در سن 24 سالگی با مرجان مدرسی ازدواج کرد و ثمره این زندگی دو دختر به نام های یاسمن و گلناز بود. مرجان مدرسی با نام اصلی معصومه مدرسی قوامی فارغ التحصیل رشته معماری، گرافیک و نقاشی است و تا سال 1392 بیش از 40 نمایشگاه افتتاح کرده است.

وی با بهره مندی از راهنمایی های مرحوم سید جمال الدین خرمی نژاد در رشته آبرنگ، سال ها وقت خود را وقف آموزش هنر به ویژه نقاشی کرد. ایرج طهماسب مدام بین ایران و کانادا رفت و آمد می کند و بعد از هر پروژه ای که در ایران انجام می دهد وسایلش را جمع می کند و به کانادا می رود. دفتری در این کشور دارد و مانند ایران و کانادا از آنجا کار خود را انجام می دهد.

علایق ایرج طهماسب

من عاشق فوتبال هستم، اما خودم ورزشکار نیستم، سالها پیش در جوانی البته کوهنورد بودم، اما الان به ندرت ورزش می کنم. او، حمید جبلی و فاطمه معتمدآریا یکی از مشهورترین زوج های هنری هستند که در سال های اخیر با ساخت سریال کلاه قرمزی به همکاری های موفقی دست یافته اند.

از بچگی به نویسندگی علاقه داشتم، از سیزده و چهارده سالگی می نویسم و ​​تاکنون 10 کتاب دارم که آرام آخرین اثرم در سال 1395 است. با نوشتن آرامش پیدا می کنم، با نقاشی آرامش پیدا می کنم، نقاشی هم می کنم، آرامم می کند و به من لذت می دهد.

من در هنرستان درس خواندم

من در هنرستان هنرهای زیبا نقاشی خواندم و شاگرد خوبی بودم، بنابراین اگر از همکلاسی ها و دوستانم بپرسید، می گویند من یکی از شاگردان خوب بودم. من و حمید جبلی از 12 سالگی با هم بودیم، چون برای فیلمبرداری به مسافرت نرفتیم و یک نفر روی فرغون نشست و دوربین را نگه داشت.

من کلیشه ها را دوست دارم، اما کسانی هم هستند که فکر می کنند هنر فقط نوآوری است، اما فکر می کنم نوآوری فقط باید در جزئیات باشد. معماری ساختمان کلیشه ای است آیا می توان آپارتمان بدون آشپزخانه را آپارتمان نامید؟ من در زندگی شخصی احساس خوشبختی می کنم اما در زندگی اجتماعی نسبت به برخی افراد احساس بد و بدبختی دارم و مثل بقیه گاهی اوقات عصبانی می شوم.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*