غیر رسمی: آرون تیلور جانسون بازیگر بعدی جیمز باند خواهد بود

شایعات و گمانه زنی های زیادی در مورد بازیگری که در آینده ایفای نقش خواهد کرد وجود دارد جیمز باند او در فیلم های آینده این مجموعه فیلم که در حال اکران هستند بازی خواهد کرد.

به نظر می رسد که سازندگان مجموعه فیلم های جیمز باند تصمیم خود را گرفته اند و آرون تیلور جانسون به احتمال زیاد او بازیکن بعدی این سری خواهد بود. به گزارش Sun Ke یکی گفته می شود آرون تیلور جانسون بازیگر بریتانیایی پیشنهاد رسمی از رسانه های زرد انگلیس برای ایفای نقش این مامور دریافت کرده و حالا وظیفه اوست که این پیشنهاد را بپذیرد یا نه.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون و کانال تلگرام فیگار دیدن.


آرون تیلور جانسون بازیگر بعدی جیمز باند خواهد بود

منبعی که خواست نامش فاش نشود به سان گفت:

یک پیشنهاد رسمی روی میز است و منتظر پاسخ هستیم.

او معتقد است «آرون تیلور جانسون» در روزهای آینده این قرارداد را امضا خواهد کرد و ممکن است تهیه کنندگان برای معرفی چهره جدید ایجنت 007 آماده شوند.

غیر رسمی: آرون تیلور جانسون بازیگر بعدی جیمز باند خواهد بود

این بازیگر 33 ساله مدتی است که وارد رسانه ها شده است. یکی یکی از احتمالات بازی در نقش مامور 007 مطرح شد. گفته می شود که او توانست باربارا بروکلی، تهیه کننده مجموعه فیلم 007 را در تست های بازیگری متقاعد کند تا جایگزین دنیل کریگ شود که آخرین نقش جیمز باند را بازی می کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بازیگر جدید این سریال چیست؟ آیا او برای نقش مناسب است؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*