فال روزانه | فال انبیا فردا دوشنبه 21 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش مگتو فال انبیا، یکی موفقیت که یکی از محبوب ترین روش های پیش بینی آینده است و سابقه ای بیش از چندین هزار ساله دارد، امروزه نیز توجه مردم را به خود جلب می کند. یکی امید و شادی از طریق روش های پیش بینی به شما ارائه می شود فال این فرصت را به شما می دهد تا با توجه به آموزه های دینی دقیقاً دلایل و نشانه هایی که به شما مربوط می شود را بخوانید. یکی تبدیل از روش های پیش بینی به: یکی این یکی از محبوب ترین و جالب ترین فرآیندها برای بسیاری از افرادی است که به دنبال آینده خود هستند. علائم زودیاک پیامبران فردا دوشنبه 21 است اسفند 1402 را بخوانید.

فروردین

حضرت شیث (ع)

ای صاحب فال! یک نفر شما را به زبان شما خواهد گرفت (با زبانش شما را خوشحال می کند) اما او دوست شما خواهد بود. در این دو سه روز امورت درست می شود، از گناهان گذشته توبه کن، رازت را به کسی نگو، با کسی دعوا نکن، دشمنی نکن. تو قبل از این رنج کشیدی و زخمش بر تو باقی مانده است. این گواه عمر طولانی و رهایی از غم و اندوه است.

اردیبهشت ماه

حضرت ادریس (ع)

مژده برای شما صاحب علامت زودیاک، به زودی به هدف خود خواهید رسید و به آنچه می خواهید خواهید رسید. اگر با درخواستی به سراغ کسی رفتید و او تند صحبت کرد، بهتر است از رفتن پشیمان شوید زیرا به شما آسیب می رساند. گروهی به شما حسادت می کنند، می خواهند شما را نابود کنند اما کاری از دستشان بر نمی آید، ترس شماست. سفری در پیش داری که این چند روز آرامش در نشانه ات از پیش رویت می گذرد و بعد از آن در چشم موجودات شیرین می شوی. این هفته با کسی صحبت نکنید زیرا ستاره شما بدبخت است و از این به بعد شادی به شما باز خواهد گشت. اگر نیاز داشته باشی می آورند، اگر نداری می آید.

خرداد

حضرت یوسف (ع)

ای صاحب فال! از تجربیات بزرگترها بهره ببرید و نصیحت دوستانتان را بپذیرید که به دردتان بخورد. اگر چیزی از شما کم شد، به شما باز خواهد گشت. اگر می خواهید کمی بیشتر صبر کنید. ممکن است غم و اندوه از جانب کسی به سراغ شما بیاید. اما نگران نباشید، به طور کامل رفع می شود.

تیر

حضرت زکریا (ع)

ای صاحب فال! در کار خود عجله نکنید زیرا این کار شیطان است و در نهایت پشیمان خواهید شد. اما خبر خوب این است که به دولت می رسی و برکت خواهی داشت. غمگین نباش و یک دل باش. نگران هستی اما غمی در دلت موج می زند که زود کارت درست شود، اگر نبودی در اسرع وقت به دستت می رسد. سفری در پیش دارید که در آن چیزهای خوبی خواهید دید. هر چه با دل و نیت پاک از خدا بخواهید به شما خواهد داد. به اذن خدا عاقبت به خیر میشی.

مرداد

حضرت صالح (علیه السلام)

ای صاحب فال! خداوند شما را از غم ها پاک کند و به هدف دلتان هدایت کند. رنج زیادی کشیدی اما با نیت قلبی به هدفت میرسی. ستاره تو روشن است و غمی نیست که عمر طولانی خواهی داشت. در غیاب تو به سلامت به تو می رسد، دشمنانت را شکست می دهی و خوشحال می شوی.

شهریور

حضرت سلیمان (ع)

ای صاحب فال! بدانید که در غم گیر کرده اید یا آرزویی دارید و باید راه جدیدی برای رهایی از غم خود بیابید انشاالله. زخمی شدی و زخمش بر تو ماند که دلیل عمر طولانی توست و می بینی که خواب شبانه ات به هم می ریزد و حسادتی در دلت نیست; منتظر چیزی باشید شما از دشمنان خود رنج فراوانی کشیدید، اما خداوند متعال آن را به شما برگرداند و راز خود را با کسی در میان نگذارید تا در امان باشید. شنبه و جمعه بر شما مبارک است، به خدا توکل کنید که حاجتتان به اذن خدا برآورده می شود.

مهر

حضرت موسی (ع)

ای صاحب فال! بدانید که به چیزی فکر می کنید که در آن افتاده اید، در مورد آن درمانده هستید و غم و اندوهی که به هدف خود خواهید رسید. قبل از این خیلی ناراحت بودی اما به زودی ستاره سرنوشتت می درخشد و کارتت به زودی طلوع می کند. به کسی قول خواهی داد، عهد خود را زیر پا نگذار و به قولت وفادار بمان.

آبان

حضرت ابراهیم (ع)

ای صاحب فال! این نیت که می کنید بسیار خوب خواهد بود و از غم و اندوه نجات خواهید یافت. کسانی بودند که به شما حسادت می کردند، خداوند متعال شما را از شر آنها حفظ کرد، خداوند متعال روزی درهای خود را به روی شما باز کند. مجروح شدی اما گذشت، از شر دشمنت در امان باش، به هدف دلت برس، همیشه خیالت را آرام کن تا به خواسته دلت برسی.

آذر

حضرت ایوب (ع)

ای صاحب فال! بدان که چیزی را از دست داده ای، به همین دلیل غمگینی، اما پایان را نمی دانی. اگر صبر کنید قطعا به هدفتان خواهید رسید پس در سفرتان با خدا باشید و عاقبت به خیر خواهید شد. اگر قصد سفر دارید، به آن سفر کنید، مشکلی نیست. صدقه بده تا آنچه را که از خدا می خواهی به دست آوری. کسب و کار شما از جنبه شخصی باز می شود و در عظمت آرامش می یابید، همه چیز آن طور که دلتان می خواهد پیش می آید و به اذن خدا همه چیز به دست شما می رسد.

دی

حضرت هارون علیه السلام

ای صاحب فال! مژده برای شما که به دولت رسیدید و خورشید به زودیاک رسید. اما کسانی هم هستند که به شما حسادت می کنند یکی او شما را دوست دارد و نصیحت می کند، بشنوید که او مبارک است و اتفاقی می افتد که به شما آرامش می دهد. دلت را نسبت به آن نیّت قوی کن و به اذن خدا به مقصود خواهی رسید.

بهمن

حضرت عیسی (ع)

ای صاحب فال! با این نیت بدان و بدان که از غم و اندوه رها می شوی، عمرت دراز، شغلت بلند، دشمنانت سرکوب می شوند و هر روز شرفیاب می شوی. با یک انسان خوب باشید، سفر خوبی خواهید داشت و برکات زیادی خواهید یافت. در دلت غمی نیست که خیانت نیست و برکت دعای پدر و مادرت حق تعالی تو را حفظ می کند و اگر کسی در غربت باشد زود می آید. بر دشمن پیروز شوید و هر چقدر هم که نیت نیک و پاکی داشته باشید به آن خواهید رسید.

اسفند

نوح (ع)

ای صاحب زودیاک، تو در جایی هستی که روحت در عذاب و درد دائمی است، اما به یاری فطرت خداوند، به زودی روحت از تمام افکار نادرست پاک می شود و از گرفتاری های جاری رهایی می یابی.

شغل مشروعی به شما پیشنهاد می شود که به درد شما می خورد، از قید توهم رها می شوید و احساس آرامش می کنید انشاالله…

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*