فرزاد حسنی امشب به تلویزیون می آید

به گزارش پی ام آپ به نقل از ایرنا، امین طارمی; مدیر برنامه سال تحویل شبکه نسیم درباره این برنامه گفت: سعی کردیم با برنامه «آی نسیم سحری عید قربان» و با تاکید بر شعر، بسیاری از سالمندانی که تلویزیون را ترک کردند، ایرانی بودن و انسانیت جشن های نوروزی را برگردانیم. موسیقی و سنت ها و توجه به استان های سراسر کشور از جمله مواردی است که در تولید این برنامه مورد تاکید قرار گرفته است.

وی یادآور شد: 80 درصد مهمانان غیرهنرمند ما از خارج از تهران آمده بودند و سعی کردیم از سراسر کشور در این برنامه آنها را ببینند.

درباره این مشارکت تهیه کننده فرزاد حسنی او از بازگشتش به تلویزیون پس از سال ها به عنوان مجری یاد کرد: فرزاد حسنی این یک سرمایه گذاری بزرگ برای تلویزیون است و او چند سالی است که از تلویزیون دور بوده اما خوشبختانه دوباره به رسانه ملی بازگشته است و اجرای برنامه با او جذاب است و به ما آرامش می دهد.

طارمی ادامه داد: تلاش کردیم تا بازیگران، ورزشکاران، نوازندگان، خوانندگان و پیشکسوتان هنر که درگیر امور پایان سال هستند در برنامه حضور داشته باشند. شروع برنامه از ساعت 20:00 تا کمی بعد در سال تحویل روی آنتن خواهیم بود و مدت زمان برنامه طولانی خواهد بود.

وی گفت: پیش تولید و پخش این برنامه کمتر از یک هفته به طول انجامید و بحمدالله توانستیم با وجود فشرده بودن این برنامه را زنده کنیم و این برنامه ضبط شده و این ساختار مربوط به شبکه نسیم است. و شبکه‌های زیادی در سراسر دنیا هم درگیر هستند تا برنامه را با استانداردهای بالاتری پیش ببرند.» در مرحله تولید است؛ اما زمان کافی برای اجرا نداشتیم.

افشین حسینخانی و امین طارمی آنها مسئولیت تولید این برنامه را بر عهده دارند. سایر عوامل برنامه عبارتند از: طراحی و اجرای دکور: اقناعکارگردان تلویزیون: محمد درخشان و نورپردازی: مسعود رجبیان.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*