فیلم جدید کارگردان «اَنگل» به تقویم اکران بازگشت

برادران وارنر که ماه گذشته تاریخ اکران «میکی 17» کارگردان برنده اسکار بونگ جون هو را از 29 مارس 2024 حذف کرد، تقویم اکران خود را به روز کرد و اعلام کرد که این فیلم از 31 ژانویه 2025 اکران خود را آغاز خواهد کرد. انجام داد

این فیلم بر اساس رمان «میکی 7» نوشته ادوارد اشتون ساخته خواهد شد که داستان کارمندی یکبار مصرف با بازی رابرت پتینسون در سفری انسانی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده شده است.

هر زمان که یک ماموریت بسیار خطرناک – حتی انتحاری – پیش می آید، خدمه به سراغ «میکی» می روند. پس از هر مرگ، یک بدن جدید با حافظه سالم بازسازی می شود. پس از شش مرگ، میکی 7 شرایط قرارداد خود را یاد می گیرد و متوجه می شود که چرا این تنها موقعیت استعماری بود که هیچ کس حاضر به اتخاذ آن نبود.

به گزارش ددلاین، «استیون یون»، «نائومی آکی»، «تونی کولت» و «مارک روفالو» از دیگر بازیگران فیلم سینمایی «میکی 17» هستند.

به گزارش ایسنا، داریوش خنجی فیلمبردار ایرانی نامزد اسکار در فیلم جدید «بونگ جون هو» با این کارگردان کره ای همکاری کرده است. خنجی پیش از این با کارگردانان معروفی چون «ژان پیر ژونه» (دلی، شهر بچه های گمشده، بیگانه: رستاخیز)، «دیوید فینچر» (هفت)، «برناردو برتولوچی» (زیبایی دزدیده شده)، «وونگ کار وای» کار کرده است. (شبهای در من)، مایکل هانکه (عشق، بازیهای خنده دار)، دنی بویل (ساحل)، سیدنی پولاک (مترجم)، وودی آلن (نیمه شب در پاریس)، جیمز گری (به وقت آرماگدون) و “ایناریتو” ( باردو) نیز همکاری داشته است.

بونگ جون هو و خنجی قبلا در فیلم Okja در سال 2017 با هم کار کرده بودند.

«فرشته» ساخته بونگ جون هو پس از برنده شدن نخل طلای بهترین فیلم جشنواره کن، شبی تاریخی را در نود و دومین دوره جوایز اسکار رقم زد و اولین فیلم غیرانگلیسی زبان برنده اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلم شد. کارگردان و بهترین فیلمنامه اورجینال. به خانه برد

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*