ماجرای جدایی سروش صحت و همسرش

به گزارش مگتو سروش صحت متولد 8 است آذر پدر و مادرش متولد 1344 اهل راشکویه اصفهان بودند. سروش صحت تا سال 1363 در اصفهان زندگی کرد و پس از قبولی در دانشگاه تهران در آنجا ساکن شد. سروش صحت دارای مدرک کاردانی رادیولوژی، لیسانس شیمی کاربردی و فوق لیسانس آلودگی دریا و حفاظت از محیط زیست است.سارا سالار همسر سروش صحت با انتشار یک سری پست های عجیب در اینستاگرام بسیاری از کاربران را شوکه کرد. او در این چند پست مستقیما از جدایی خود و سروش صحت خبر داد!

وی ضمن انتشار تصویر بالا نوشت: از این تصویر شروع می کنم، کل ماجرا را برایتان تعریف می کنم. از اول تا آخر داستان را بگوییم، من و سروش احتمالاً از هم جدا می شویم، همین دو روز پیش بود که به این فکر می کردم که همه چیز در این زندگی داغ پایان زیبایی دارد. داستان همین است، متاسفم، ما باید زودتر می رفتیم. سروش خوشش آمد، می‌دانستم کسی که آنقدر معروف است دیگر نمی‌تواند خانواده داشته باشد، کتاب به همه لطف کرد، حتی ما.

سروش صحت با سارا سالار نویسنده ازدواج کرد و پس از ۸ سال زندگی مشترک در سال ۱۳۵۹ صاحب پسری به نام سورنا شد. پیش از این شایعاتی مبنی بر جدایی سروش صحت و همسرش به گوش می رسید که با این صحبت های سارا سالار مشخص شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*