ماشین لوکس بهنوش بختیاری / تصویر

به گزارش پی ام آپ به نقل از رکنا،یکی یکی از موضوعاتی که توجه علاقه مندان به زندگی شخصی بازیگران را به خود جلب می کند این است که اطلاع از جزئیاتی مانند خودرو یا محل سکونت بازیگران ایرانی گاهی با مراجعه به صفحات رسمی آن ها به دست می آید. یکی یکی از جدیدترین ها بهنوش بختیاری وی همزمان با رونمایی از خودروی گران قیمت جدید خود آن را در فضای مجازی قرار داد.

بهنوش بختیاری او با انتشار عکسی از خود در ماشین زیبایش نوشت:

بعد از 4 سال بالاخره تو را گرفتم، وحشی

داستان جدید بهنوش بختیاری

بیوگرافی کوتاه بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری معمولاً با نام Lilon در Barre شناخته می شود، متولد 29 اردیبهشت ماه سال 1354 در تهران است. بهنوش توسط پدرش یکی از بازیکنان ایرانی لر محسوب می شود و مادرش اهل قم است. بهنوش بختیاری او 1 خواهر و 2 برادر دارد و آخرین فرزند خانواده است.

ازدواج و همسر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری او در سال 2016 با همسرش محمدرضا آرین که نویسنده است ازدواج کرد. درباره همسر محمدرضا آریان بهنوش بختیاری اطلاعات زیادی منتشر نشده است و به گفته خود این بازیگر، همسرش علاقه ای به شهرت در رسانه ها ندارد. خانم بختیاری در گفتگوی احساسی در برنامه احسان علیخانی اعلام کرد که به دلایلی تا آخر عمر نمی تواند مادر شود.

فیلم ها بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری هرماس، حلزون بیسید، دارا و ندار، گورکن، شانس، نارگیل، موچین، گنگ مظفر، کلاله، جشن امسال، محله گل و بلبل، خانه به دوش، شب های برره، جایزه بزرگ و غیره. او در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی از جمله …

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*