مجری تلویزیون به عنوان بازیگر سال انتخاب شد

به گزارش شیک تمز آنلاین، شبکه های 3 و 2 دو ویژه برنامه «نوروز» و «عید» را روی آنتن بردند و حتی در این ایام رمضان توانستند نقاط ضعف برخی سریال های تلویزیونی را بپوشانند. این در حالی است که شبکه یک از امشب به صورت ویژه «ایران دوست داشتنی» و «بهار جان» از فردا عصر روی آنتن شبکه تهران می رود.

اما نکته جالب حضور سپند امیرسلیمانی و مریم مومن به عنوان مجریان ویژه برنامه های نوروزی در برنامه «بهار جان» شبکه تهران است. این ویژه برنامه عید و نوروز از یکشنبه تا چهارشنبه فروردین ماه روی آنتن می رود و ابوالفضل آقاخانی مجری اصلی این ویژه برنامه خواهد بود.

قرار است در روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:45 تا 1:45 بامداد و سه شنبه ها از ساعت 19:00 تا 8:00 چهارشنبه ها پخش شود.

«بهار جان» با دعوت از مهمانان ویژه، گفتگوی صمیمانه ای درباره نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و نوروز، یادآوری خاطرات جذاب و شنیدن مخاطبان ارائه می دهد. همچنین اجرای زنده استندآپ کمدی با حضور کمدین های معروف یکی یکی از دیدنی ترین و خاص ترین قسمت های این ویژه برنامه این است که بهار جان در فواصل زمانی مختلف رخ می دهد.

دعوت از گروه های موسیقی مذهبی محلی و خوانندگان جوان از نکات جذاب و دیدنی این ویژه برنامه است. ضمناً این ویژه برنامه برای تعامل و ارتباط دو طرفه با مخاطبان، گزارشی میدانی، گزارش مردمی با موضوع نوروز و رمضان تهیه کرده است که دیدنی خواهد بود.

نکته ویژه پخش زنده «بهار جان» کاری از گروه اجتماعی است که در آخرین شب های سال و به مناسبت استقبال از سال نو از شبکه تهران سیما پخش می شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*