مخاطب نجف زاده از گلزار بیشتر است!

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir):

میزان: تحلیل آمار مخاطبان در اپلیکیشن TVBion نشان از استقبال خوب مخاطبان از برنامه «برمودا» ارائه شده توسط کامران نجف زاده دارد.

بر اساس بررسی های انجام شده در فضای مجازی و به استناد برخی خبرگزاری ها، نتایج تحقیقات و بررسی ها نشان می دهد که کامران نجف زاده و برنامه «برمودا» مورد توجه عموم قرار گرفته و میلیون ها بار در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است. که نشان دهنده رکورد جدیدی در بین این نوع برنامه هاست.گفتگو محور بوده است. ویدئویی در وبسایت “برمودا” از مصاحبه حیاتی مجری سابق تلویزیون تقریباً پنج میلیون بار دیده شده است که به نظر می رسد رکوردی نادر برای پخش مصاحبه های تلویزیونی باشد. در یوتیوب و دیگر پلتفرم‌ها، بخش‌هایی از نمایش میلیون‌ها بار دیده شده بود.

بررسی های جدید نشان می دهد دوران طلایی شبکه نسیم آغاز شده است. در مقایسه آماری؛ مجموع بازدید از برنامه برمودا فقط در تلویزیون
بیش از 345 هزار بار بوده اند که تفاوت قابل توجهی بین برنامه «برمودا» با برنامه «پانتولیگ» محمدرضا گلزار و «مراکه» جواد رضویان در شبکه سه است.

علاوه بر این، بررسی ها در یوتیوب نشان می دهد که «برمودا» میلیون ها بار دیده شده است و از دیگر برنامه های رادیویی و تلویزیونی فاصله گرفته است.

تحقیقات جدید اینستاگرام همچنین نشان می دهد که “برمودا”; این برنامه با بیش از 20 میلیون بازدید در صفحه رسمی برنامه و بیش از 100 میلیون بازدید در سایر صفحات اینستاگرام، رکورد بازدید یک برنامه گفتگو را در اینستاگرام شکست. این آمار در صفحه «برمودا» گاهی برای همین مطالب به بیش از 6 میلیون بار می رسد.

لازم به ذکر است که در بستر تلگرام از کانال های سیاسی گرفته تا خبرگزاری ها، مطالب مختلفی از برمودا منعکس و میزبان قسمت های مختلف این برنامه بود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*