مخاطب نجف زاده بیشتر از مخاطب گلزار؟

به گزارش شیک تمز به نقل از میزان، تحلیل آمار بینندگان اپلیکیشن تلویزیون نشان می دهد که مخاطبان برنامه «برمودا» ساخته کامران نجف زاده را دریافت کردند.

بر اساس بررسی های انجام شده در فضای مجازی و به استناد برخی خبرگزاری ها، نتایج تحقیقات و بررسی ها نشان می دهد که کامران نجف زاده و برنامه «برمودا» مورد توجه عموم قرار گرفته و میلیون ها بار در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است. یک رکورد جدید نشان دهنده این انواع برنامه است. گفتگو بسیار مهم بود. ویدئویی از مصاحبه مهم مجری سابق تلویزیون در سایت مجازی برمودا تقریبا پنج میلیون بار دیده شده است که به نظر می رسد رکوردی نادر برای بازنشر مصاحبه های تلویزیونی باشد. برخی از بخش‌های نمایش میلیون‌ها بار در یوتیوب و سایر پلتفرم‌ها مشاهده شده است. بررسی های جدید نشان می دهد دوران طلایی برای شبکه نسیم آغاز شده است. در مقایسه آماری؛ کل بازدیدهای برنامه “برمودا” فقط در تلویزیون

بیش از 345 هزار بار پخش شد که نسبت به برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار و معرکه جواد رضویان از شبکه سه تفاوت چشمگیری با برنامه برمودا دارد.

بررسی‌ها در یوتیوب همچنین نشان می‌دهد که «برمودا» میلیون‌ها بار دیده شده است و از دیگر برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی فاصله زیادی دارد. تحقیقات جدید اینستاگرام نیز برمودا را نشان می دهد. با بیش از 20 میلیون بازدید از صفحه رسمی برنامه و بیش از 100 میلیون بازدید در سایر صفحات اینستاگرام، رکورد تعداد بازدید یک برنامه گفتگو در اینستاگرام شکسته شد. این آمار در صفحه «برمودا» گاهی برای مطالب مشابه به بیش از 6 میلیون بار می رسد.

لازم به ذکر است که پلتفرم تلگرام از کانال های سیاسی گرفته تا خبرگزاری ها، مطالب مختلفی از برمودا را منعکس می کرد و میزبان بخش های مختلف برنامه بود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*