مدیر شبکه نسیم: امیدواریم «پارتی» ایرج طهماسب به نوروز بیاید.

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir):

همشهری آنلاین: ایرج طهماسب مدیر شبکه نسیم درباره جزییات نمایش «پارتی» گفت که عوامل این نمایش در حال تمرین هستند و تا چند روز آینده فیلمبرداری آن آغاز می شود.

احمدرضا خوشرو سرپرست شبکه نسیم با حضور در پشت صحنه برنامه «کودک شو» در پاسخ به این سوال که آیا این برنامه در ایام نوروز پخش می شود، جزئیات برنامه تلویزیونی «پارتی» ایرج طهماسب را تشریح کرد: یک فصل از سریال «پارتی» است که در شرایط فعلی طراحی شده و مراحل پیش تولید آن زمان زیادی می برد و گروه به این نتیجه رسیده است که با حمایت حامیان مالی خارج از سداو سازمان سیما اتفاق خوبی خواهد افتاد و برنامه شاد با حضور آقای طهماسب و عروسک ها.

وی از کلاه قرمزی و پسرخاله به عنوان عروسک های غایب خبر داد و در عین حال عنوان کرد که عروسک های مطرح دیگری از نمایش «کلاه قرمزی» و «پارتی» در این نمایش حضور دارند.

خوشرو یادآور شد: با توجه به اینکه مراحل تولید این نمایش پیچیده است و از سوی دیگر به دلیل اینکه توسط حامیان مالی خارج از سازمان تولید می شود، روند تولید از دکوراسیون گرفته تا موارد دیگر با تاخیر مواجه شد. به گفته مدیر شبکه نسیم، ضبط برنامه ماهانی از امروز و فردا آغاز می شود.

خسرو درباره پخش «مچ» گفت: تلاش می کنیم این برنامه در نوروز پخش شود. خود دوستان و مخصوصا آقای طهماسب دوست داشتند این برنامه در ایام نوروز پخش شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*