مروری بر نظرات بینندگان ریمینو درباره سریال «یادداشت» و واکنش بازیگر اصلی سریال. رضا عطاران: آیا با ساخت فصل دوم موافقید؟

مجموعه «یادداشت» به کارگردانی کیارش اسدی زاده، جمعه هجدهم اسفند نهایی شد؛ سریالی جنایی و معمایی در عین حال. طنزی که از هر نظر با بسیاری از کمدی های شبکه نمایش خانگی تفاوت داشت. پس از اتمام انتشار سریال در صفحه اینستاگرام شیک تمز در پستی از شما خواستیم نظر خود را در مورد این سریال بنویسید. اکثر نظرات در مورد آن مثبت بود و مردم به سریال اعتقاد داشتند. از نظر کارگردانی، منظره، شخصیت پردازی، بازی و …. کار قابل توجهی بوده است. رضا عطاران بازیگر نقش اول سریال نیز در این نظرسنجی شرکت کرد و با انتشار کامنتی از حضار پرسید: آیا با اجرای فصل دوم مشکلی ندارید؟ »

به گزارش شیک تمز، حدود 4000 نظر برای این پست منتشر شده است که بیش از 90 درصد آنها تمجید از سریال است. حجم این پیام های مثبت به قدری بود که رضا عطاران بازیگر نقش ایرج نیز در این نظرسنجی شرکت کرد و با گذاشتن کامنتی از بینندگان پرسید که آیا با اجرای فصل دوم موافق هستند؟

برخی از کاربران «نوت بوک» را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های سال‌های اخیر معرفی کردند و نوشتند: «این سریال را جزو بهترین سریال‌های ایرانی قرار می‌دهم. از کمال داستان و رمز و راز آن گرفته تا دیالوگ‌ها و بازی‌های عالی، فیلم‌برداری و دکوراسیون، در علاوه بر طنزی که در داستان یافت نمی شود، به راحتی از آن عبور کرد. تهیه کننده سریال و همه بازیگران برای آگاهی عمومی کاملاً ارزشمند بودند و مشخص است که زمان زیادی را به آن اختصاص دادند. درخشش عطاران و مججونی بلد بودند نقطه عطف ایجاد کنند و به شعور مردم احترام بگذارند.”، “سطح یک سریال طنز ایرانی بسیار بالا بود. ترکیب طنز یک رمان پلیسی و معمایی با یک داستان جذاب. من خیلی بودم. غمگین وقتی تمام شد.»، «بین این همه سریال که هیچ چیز استرس زا نداشت، «نوت بوک» واقعا خوب بود، با رعایت وقت مخاطب می توان سریال جذابی در حد استانداردهای جهانی ساخت که اینطور نیست. فقط خسته کننده است اما تماشای آن لذت بخش است. با سلام و تشکر از تک تک تولیدکنندگان.”

رضا عطاران بازیگر نقش ایرج از حاضران پرسید که آیا موافق ساخت فصل دوم سریال «یادداشت» هستند؟

برخی نوشته اند که طراحی صحنه و فیلمبرداری این سریال موفقیت آمیز بوده است: «از طراحی صحنه و لباس گرفته تا تدوین و نورپردازی، همه چیز با دقت زیادی انجام شد و فیلمبرداری و فیلمنامه با ظرافت انجام شد.» در تمام این سال ها هیچ وقت در ساخت فیلم و سریال ملی این همه احترام برای مردم ندیده بودم.»

در مورد فیلمنامه و شخصیت پردازی نظرات زیادی وجود داشت. برخی نوشتند: “این یک شاهکار بی نقص بود. داستانی قوی، فیلمنامه ای محکم، محیطی گیج کننده و با شگفتی های فراوان، این نمایشنامه را باید سال ها تحسین کرد.”، “دکوراسیون و لباس ها واقعا جذاب بود. جزئیات با دقت در نظر گرفته شد.” برای هر شخصیت شخصیت پردازی درست بود و بازیگران با بازی خوبشان خیلی خوب آن را اجرا کردند و در نهایت موسیقی و تیتراژ بسیار زیبا بود.»، «سبکی جالب و متفاوت دارد که به سلیقه عموم نیست , فانتزی آمیخته با طنز و معما .زن و شوهر عطاری بودن و معجون عالی .

نظرات منفی عمدتاً مربوط به پیچیدگی سریال بود که البته با واکنش دنبال کنندگان سریال مواجه شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*