مریم مومن مجری آن بود. در زمان تحویل منتظر مریم مومن باشید.

مریم مومن او خیلی زود در 20 سالگی طعم شهرت را چشید و در سریال بانوی ماندا بازی کرد. بازی مریم مومن او در نقش فخرالزمان مورد استقبال قرار گرفت و بعدها در چندین نمایش و سریال حضور داشت که آخرین آن اجرای چیدمنه بود. مریم مومن او فرزند پدر و مادری مطلقه است و در مصاحبه خود اظهار داشت که این چیزی است که او را در زندگی قوی کرده است. مریم مومن او در حال حاضر 25 سال سن دارد و مجرد است.

ویژه برنامه نوروزی شبکه تهران از فردا شب با حضور دو بازیگر سرشناس به عنوان مجری در کنار ابوالفضل آقاخانی به لیست دیگر برنامه های رادیو و تلویزیون اضافه می شود.

شبکه های 3 و 2 سیما دو ویژه برنامه «نوروز» و «عید» را پخش کرده اند و حتی در این ایام ماه مبارک رمضان توانسته اند ضعف برخی از مجموعه های تلویزیونی را پوشش دهند. این در حالی است که شبکه یک با «ایران دوست داشتنی» از امشب به صورت ویژه و «بهار جان» از فردا شب از شبکه تهران پخش می شود.

اما آنچه جالب است حضور سپند امیرسلیمانی و مریم مومن به عنوان مجریان ویژه نوروز در برنامه «بهار جان» شبکه تهران است. این برنامه ویژه عید و نوروز از یکشنبه تا چهارشنبه است. فروردین ماه روی آنتن می رود و ابوالفضل آقاخانی مجری اصلی این ویژه برنامه خواهد بود.

پخش آن در روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:45 تا 1:45 بامداد و روزهای سه شنبه از ساعت 19:00 تا 8:00 در چهارشنبه ها پخش می شود.

«بهار جان» با دعوت از مهمانان ویژه گفتگویی صمیمانه با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و نوروز، یادآور خاطرات جالب و شنیدن مخاطبان است. علاوه بر این، اجرای زنده استندآپ کمدی با حضور کمدین های معروف. یکی یکی از قسمت های دیدنی و ویژه این ویژه برنامه این است که در فواصل زمانی مختلف به «بهار جان» می رسد.

دعوت از گروه های موسیقی مذهبی محلی و خوانندگان جوان از ویژگی های جذاب و دیدنی این ویژه برنامه است. در ادامه این ویژه برنامه موضوعی میدانی، گزارش مردمی با موضوع نوروز و رمضان را برای تعامل و ارتباط دو سویه با مخاطبان خود آماده کرده است که دیدنی خواهد بود.

ویژگی ویژه برنامه زنده «بهار جان» کاری از گروه اجتماعی است که در آخرین شب های سال و به مناسبت استقبال از سال نو از شبکه تهران سیما پخش می شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*