مشکلات فنی اکران فیلم 28 میلاد کیمرام محمد عسگری: «آسمان غرب» را به تاخیر انداخت. اسفند وارد چرخه غربالگری شوید

فیلم سینمایی «آسمان غرب» با محوریت زندگی شهید شیرودی از دوشنبه 7 اسفندماه با چند روز تاخیر به دلیل مشکلات فنی به چرخه اکران نوروزی اضافه می شود.

به گزارش شیک تمز، فیلم سینمایی «ایسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری قرار بود از چهارشنبه سوم اسفندماه همزمان با سایر فیلم های نوروزی در سینماهای کشور اکران شود که به دلیل برخی مشکلات فنی این اتفاق نیفتاد و اکران شد. چند روزی به تعویق افتاد.

محمد عسگری در گفت وگو با ایسنا، درباره مشکلاتی که باعث به تعویق افتادن چند روزه اکران فیلمش شد، گفت: از زمانی که قصد داشتیم فیلم را کوتاه کنیم، برخی از جلوه های ویژه رایانه ای این فیلم باقی مانده و ساخته نمی شود. روز دوشنبه 7 اسفند به چرخه اکران اضافه می شود.به هر حال فیلم باید آماده اکران باشد.برخی آثار هنری زمان می برد، کار جلوه های ویژه کامپیوتری باید در یک پروسه شکل بگیرد و معتقدم تمام می شود و اکران می شود. در روز دوشنبه”.

امیرحسین آرمان و میلاد کیمرام در نمایی از فیلم سینمایی «آسمان غرب»

عسگری درباره اینکه آیا فیلمش در بین عموم مردم محبوب خواهد شد، گفت: هر فیلمی مخاطب خاص خود را دارد. «آسمان غرب» یک فیلم اکشن است که حرفی برای گفتن دارد. درست است که در این سال ها بیشتر مخاطبان طوری تربیت شده اند که میلشان به سمت فیلم های کمدی است، اما فیلم های اکشن در سینمای جهان هم مخاطبان زیادی دارند و امیدوارم مردم آن ها را ببینند و دوست داشته باشند. . .

فیلم سینمایی «آسمان غرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد عسگری و تهیه کنندگی حبیب ولی نژاد در چهل و دومین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد.

این فیلم رشادت‌های خلبان علی اکبر شیرودی، ناخدای سوپر کبرای نیروی هوایی ارتش و گروه همرزمانش را در اولین روزهای جنگ غافلگیرکننده در غرب کشور نشان می‌دهد. میلاد کیمرام، امیرحسین آرمان، آرمین رحیمیان و… در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.

«آسمان غرب» محصول بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره با مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*