معین در ایران کنسرت می دهد

معین او خواننده مشهور ایرانی ساکن لس آنجلس است. آهنگ ها معین در دهه های 60 و 70 طرفداران زیادی در بین عموم مردم به دست آورد. در ماه های اخیر اخباری در مورد بازگشت معین او را به ایران آورده اند و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز تاکید کرده است که در صورت بازگشت این خواننده به کشور مجوز فعالیت خواهد گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به احتمال اعطای مجوز کنسرت معین در صورت بازگشت این خواننده به ایران واکنش نشان داد.

محمدمهدی اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: کسانی که می خواهند در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت کنند، منعی برای کار ندارند، چرا که در دوره اخیر مواردی از این دست وجود داشته است. در ابتدای وزارت من هنرمندی بود که می گفت 40 سال است که بازی نکرده ام اما مجوز کار به او دادیم و تئاتر بازی کرد و حالا مجوزهای دیگری گرفته است. همین هنرمند حتی برای قدردانی از رئیس جمهور کلیپی تهیه کرد که آن را منتشر نکردیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نصرالله معین نجف آبادی پس از بازگشت به ایران مجوز برگزاری کنسرت می گیرد یا خیر، گفت: به این نکته تاکید می کنم که روز اول فقط به شخص ایشان مربوط می شود. در عوض، من رویه دولت را برای او توضیح دادم. ایران خانه همه ایرانیان خارج از کشور از جمله خوانندگان، هنرمندان، بازیگران و … است. هرکسی بخواهد می تواند به ایران بازگردد و فعالیتش تابع همان قوانین کلی است که هر هنرمندی در آن با آن مواجه است.

وزیر فرهنگ و ارشاد تاکید کرد: بنیاد ما حمایت از هنرمندان در چارچوب قوانین موجود است. شاید عده ای با این شرایط نمی خواهند کار کنند که دیگر با من و وزارت ارشاد ارتباطی ندارند. دولت مردمی آقای رئیسی نه تنها برای عزیزان مناطق محروم، بلکه برای مردم خارج از کشور هم هست.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*