نام سید هادی برهانی، استاد دانشگاه تهران، از حامیان جهانی جنبش همبستگی فلسطینیان است.

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir):

انتشارات بین‌المللی آکادمیک بلومزبری در کتابی که در نوع خود اولین است، فهرستی از حامیان جنبش همبستگی فلسطین از مناطق مختلف جهان و با همکاری موسسه آی‌بی تاریس (مستقر در لندن) در مجموعه‌ای به نام « «طرفدار فلسطین شدن: شهادت های جنبش همبستگی جهانی» منتشر شده است که در این مجموعه ایلان پاپ از اسرائیل، امیره هاس از فلسطین، صنم اوزتورک از ترکیه و سید هادی برهانی (استاد اسرائیل شناسی دانشگاه تهران) نمایندگی می کنند. منطقه خاورمیانه

در این کتاب، حامیان فلسطین از هر پنج قاره، داستان تحول خود به سمت این حمایت و دیدگاه خود را از جنبش همبستگی (با فلسطین) توضیح می دهند. پروفسور نوام چامسکی در مقدمه این کتاب می نویسد: «همانطور که مقالات گردآوری شده در این (کتاب) به وضوح نشان می دهد، صمدین (مقاومت فلسطین) و حامیان آن با روش های جدید به مبارزه خود ادامه می دهند، مصمم و مطمئن هستند که فلسطینی ها سرانجام به پیروزی دست خواهند یافت. حقوقی که مدتهاست مستحق آن بوده اند.

پروفسور مایکل فیشباخ، استاد کالج Randolph-Macon، ایالات متحده، افزود: “این مجموعه به موقع و ضروری که توسط یک انسان شناس مشهور جهان و فعال همبستگی فلسطین ویرایش شده است، داستان فعالان در سراسر جهان را روایت می کند. «حامی فلسطین» فقط توصیف هویت شخصی نیست، بلکه یک شیوه زندگی است.

گفتنی است سید هادی برهانی از همکاران قلمی است و مقالات مطبوعاتی وی درباره فلسطین/اسرائیل عمدتاً در سایت این رسانه منتشر می شود.

از طریق لینک زیر (در آمازون) می توانید درباره این کتاب بیشتر بدانید و به بخشی از آن دسترسی پیدا کنید:
https://www.amazon.com/جنبش-همبستگی-شاهد-طرفدار-فلسطینی-شدن-شدن-هستند/dp/0755692098

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*