نو کمبل در فیلم Scream 7 حضور خواهد داشت

خیلی زود گفته شد که نه پتو بازیگر کانادایی فیلم جدید جیغ فیلمی با عنوان Scream 7 به کارگردانی کوین ویلیامسون به دنیای این مجموعه بازمی گردد.

به گزارش فیگار، نوآ کمبل روز سه شنبه اعلام کرد که در قسمت بعدی فرنچایز Scream در نقش سیدنی پرسکات بازخواهد گشت. کمپبل در یک پست اینستاگرامی گفت که از او خواسته شده است که به سریالی که اکنون به سادگی با نام شناخته می شود بازگردد و از بازگشت خوشحال است. فیلم جیغ 7 شناخته شده.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


حضور نوح کمبل در فیلم جیغ ۷

کارگردانی این قسمت بر عهده کوین ویلیامسون، نویسنده اصلی سریال Scream بر اساس فیلمنامه ای توسط گای بوسیک خواهد بود. کمپبل، ستاره اصلی فرنچایز جیغ او حالا در ششمین فیلم این مجموعه که سال گذشته به دلیل اختلاف دستمزد در دسترس نبود، بازخواهد گشت. آخرین حضور او در این سریال در سال 2022 Scream بود که به عنوان راه اندازی مجدد سریال عمل کرد. او همین اواخر در ژانویه اعلام کرد که بازگشت به این نقش را با قیمت مناسب رد نمی کند.

نه پتو

کمپبل در این باره نوشت:

به تصویر کشیدن سیدنی در فیلم‌های Scream همیشه باعث افتخار بوده است و قدردانی من از این فیلم‌ها و ارزشی که برای من دارند هرگز کاهش نیافته است. من بسیار خوشحالم و با افتخار می گویم که با احترام از من خواسته شده است که سیدنی را به سینماها بازگردانم و نمی توانم بیشتر از این هیجان زده باشم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره حضور نوآ کمبل در فیلم جیغ ۷ چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: ضرب الاجل

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*