همزمانی دو رویداد سینمایی و فوتبالی با یکدیگر افتتاحیه جشنواره فیلم فجر همزمان با دیدار مهم تیم ملی در جام ملت های آسیا

جشنواره فیلم فجر پس از چندین سال با برگزاری مراسم افتتاحیه به طور رسمی آغاز می‌شود، در حالی که این مراسم همزمان با یک اتفاق بسیار مهم فوتبالی یعنی دیدار حساس تیم ملی ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا بود.

به گزارش شیک تمز، بر اساس تصمیم ستاد جشنواره فیلم فجر، چهل و دومین دوره این جشنواره سینمایی با افتتاحیه رسما آغاز می شود. این اتفاق در حالی رخ داد که این مراسم چندین سال از دست مدیر جشنواره گرفته شد.

مراسم افتتاحیه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر پس از سال‌ها همزمانی با یک رویداد بزرگ فوتبال برگزار می‌شود. همانطور که قبلاً اعلام شده بود، این مراسم ساعت 18:30 در تالار وحدت تهران برگزار می شود و در صورتی که مراسم افتتاحیه در زمان اعلام شده آغاز شود، ادامه آن مصادف با دیدار حساس تیم فوتبال ایران در جام جهانی خواهد بود. کشورهای آسیایی تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی این جام از ساعت 19:30 به وقت تهران به مصاف تیم سوریه می رود.

مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر همزمان با دیدار تیم فوتبال ایران برگزار شد و یک سال پیش برنامه مسابقات جام ملت های آسیا مشخص شد. با توجه به مسیری که تیم ایران در رقابت های جام ملت ها داشت، مشخص بود که به عنوان تیم اول از گروه سوم مسابقات صعود می کند. طبق برنامه تعیین شده توسط تیم اول گروه سوم بعدازظهر چهارشنبه یازدهم بهمن ماه قرار بود ساعت 19:30 به مصاف حریفش برود، در واقع پیش بینی بازی ایران در آن روز و در این ساعت بسیار سخت است. نبود بنابراین برگزارکنندگان جشنواره می توانستند با برنامه ریزی دقیق از این همزمانی جلوگیری کنند.

به هر حال جشنواره فیلم فجر پس از سال ها افتتاحیه خود را برگزار می کند که سایه سنگین بازی حساس تیم های ملی ایران و سوریه را احساس می کند.

در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر، علاوه بر تجلیل از سینماگرانی چون پرویز شیخ طادی، ابوالفضل پور عرب و فریبا کوثری، برگزیدگان بخش مواد تبلیغاتی و فیلم کوتاه نیز معرفی خواهند شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*