همسر دوم بهاره رهنما سوژه شد! + عکس

منبع شیک تمز

به گزارش پی ام آپ، «زیباشو» نام برنامه ای است که امیرخسرو عباسی و همکارانش این روزها مشغول ضبط و تهیه کنندگی آن هستند. برنامه ای که مسئولیت تهیه و تولید آن را بر عهده داشت. امیرخسرو عباسی بیش از 20 سال است که در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند و به گفته وی «زیباشو» می تواند پاسخگوی بسیاری از چالش ها در حوزه پوست، مو و زیبایی باشد.

فقط محصولاتی که نباید ارزان یا گران به حساب بیایند و به همین سوالات در “زیباشو” با حضور تولیدکنندگان با کیفیت در این زمینه پاسخ داده می شود.

هنرمندان و شخصیت های سرشناس رشته های مختلف از جمله ورزش به این برنامه می آیند و نه تنها تجربیات خود را در این زمینه به عنوان مهمان، بلکه تجربیات خود را در قالب مسابقات و چالش ها به اشتراک می گذارند. این چالش ها هم جنبه طنز و هم جنبه آموزشی دارند.

این برنامه 40 دقیقه ای بین عناصر مختلف، مصاحبه ها، کارشناسان و صاحبان برند، موسیقی و حضور هنرمندان تقسیم شده است. در واقع این بازی به گفته تهیه کننده برنامه صرفاً یک بازی دیالوگ محور نیست و علاوه بر بازی هایی که فضای کمدی و طنز را به مخاطب می بخشد، قالب های مختلفی مانند آیتم ها، بازی ها، مسابقات نیز وجود دارد. این آموزش و علم برای مخاطب است.

این رئالیتی شو برای اولین بار در زمینه لوازم آرایشی، مراقبت و زیبایی پوست و مو در ایران به زودی برگزار می شود. یکی بر روی پلتفرم های تئاتر منتشر خواهد شد.

مجری برنامه برای اولین بار نه تنها یک سلبریتی، نه فقط یک مجری، بلکه فردی است که 20 سال سابقه کار در این زمینه دارد و این اجرا را برای چهره معروف خود تجربه کرده است و دلیل اصلی آن 20 سال است. سال ها.

نوشته همسر دوم بهاره رهنما سوژه شد! + عکس اولین بار در شیک تمز. پدیدار شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*