همه چیز درباره فصل ششم انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

فصل ششم انیمیشن لیدی باگ و گربه سیاه در راه است و امسال منتشر خواهد شد. اما چه اطلاعاتی از فصل جدید این انیمیشن وجود دارد و چه زمانی منتشر می شود؟

به گزارش مجله بازار، انیمیشن Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir که در ایران آن را انیمیشن لیدی باگ و گربه سیاه می نامیم، یکی این یکی از جالب ترین برنامه های تلویزیونی است که می توانید تماشا کنید. اگرچه مخاطب این سریال کودکان هستند، اما جذابیت های آن باعث شده تا افراد در سنین مختلف آن را با جدیت تماشا کنند. یکی یکی از نکاتی که باعث موفقیت مستمر این مجموعه انیمیشنی شده یک موضوع است؛ که همیشه مخاطب را تشنه شنیدن ادامه داستان نگه می دارد.

اما با پخش فصل پنجم سریال لیدی باگ و اتفاقات عجیبی که در آن رخ داد، پیش بینی آینده داستان فوق العاده سخت است. در این فصل چندین شخصیت مردند، یک آرزو برآورده شد و خیلی چیزهای دیگر تغییر کرد. حال انتظار می رود فصل ششم سریال مورد بحث به مجموعه ای از علامت سوال ها پاسخ دهد که به سبک خودش مخاطب را شگفت زده کند.

داستان انیمیشن لیدی باگ و گربه سیاه چیست؟

انیمیشن معجزه آسا در شهر پیس اتفاق می افتد و داستان خود را با محوریت دختری به نام Marinette Dupin Cheng روایت می کند. دختری که هویت ابرقهرمانی دیگری به نام لیدی باگ دارد. اگرچه زندگی عادی مارینت هیچ مشکل قابل توجهی ندارد، اما زمانی که ماسک لیدی باگ را می پوشد، با مشکلات زیادی مواجه می شود و باید با یک ابرشرور خطرناک به نام هاوک موت مبارزه کند. Hawk Moth یک شخصیت فوق العاده خطرناک است و می تواند با استفاده از قدرت های خود و تحریک احساسات مردم، آنها را به یک سریال خطرناک ابرشرور دیگر تبدیل کند.

اما لیدی باگ به تنهایی در انیمیشن لیدی باگ کار نمی کند و ابرقهرمان دیگری به نام بلک نوآر به کمک او می آید. نکته جالب این است که دختر کشفدوزیکی و گربه سیاه (که نام اصلی او آدرین است) هویت یکدیگر را نمی دانند و در این میان احساس عاشقانه ای بین آنها شکل می گیرد. در حالی که مارینت عاشق آدرین است، آدرین لیدی باگ را دوست دارد (او هویت واقعی لیدی باگ را نمی داند). به این ترتیب مارینت نسبت به شخصیت گربه سیاه احساسی ندارد و از طرفی آدرین به خود مارینت علاقه ای پیدا نمی کند. اگرچه این تعاریف موضوع را پیچیده می کند، اما می توان یک نتیجه ساده از آن گرفت. دختر کفشدوزک و گربه سیاه عاشق یکدیگر هستند، اما او از هویت و زندگی کامل طرف مقابل اطلاعی ندارد.

فصل ششم معجزه کی پخش میشه؟

در دو پاراگراف قبلی به طرح و ایده داستان پرداختیم تا تازه واردها بیشتر با انیمیشن لیدی باگ و گربه سیاه آشنا شوند. اما اگر از طرفداران قدیمی این سریال هستید و برای دیدن فصل ششم و داستان جذاب آن لحظه شماری می کنید، خبرهای خوبی برای شما داریم. طبق اخباری که به طور رسمی در رویداد LicensingCon منتشر شد، فصل ششم این انیمیشن جذاب در سه ماه پایانی سال 2024 عرضه خواهد شد، به عبارت دیگر می توانید در پاییز امسال منتظر تماشای این سریال باشید.

موضوع فصل ششم چیست؟

اگر فصل پنجم لیدی باگ را دیده باشید، می دانید که کاراکتر هاوک موث به پایان رسیده است. اما شهر پاریس بدون شرور نمی ماند و چند شرور جدید جای او را می گیرند. علاوه بر این باید بدانید که با پخش فصل پنجم متوجه شدیم که آدرین یک Sentimonster (هیولاهای ساختگی که از احساسات قدرتمند شکل گرفته اند) است. البته او در این امر تنها نیست و کاگامی و فلیکس، پسر عموی آدرین نیز سنتیمونستر محسوب می شوند.

اما زمانی جالب می شود که متوجه می شوید آدرین خود واقعی او به عنوان یک Sentimonster نیست. علاوه بر این، او نمی داند که هاک موث، ابرشروری که یک عمر با او می جنگد، در واقع پدرش است. حال اگر آدرین در فصل ششم از این دو حقیقت فوق العاده مهم آگاه شود و به هویت واقعی خود به عنوان یک Sentimonster و پسر Hawk Moth پی ببرد، همه چیز جلوه ای جذاب به خود می گیرد. حال باید منتظر ماند و دید که سازندگان چگونه از این پتانسیل استفاده می کنند.

چه فکری در این باره دارید؟ نظرات خود را با تیم کافه بازار و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع: CBR

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*