هنری کویل نقش خود را در ریبوت فیلم Highlander تایید کرد

هنری کویل حضور در بازسازی راه اندازی ریبوت فیلم Highlander را تایید کرد و گفت به زودی تمرینات بازی در این فیلم اکشن فانتزی را آغاز خواهد کرد.

«کویل» در گفت و گو با «Collider» از تمرینات لازم برای استفاده از شمشیر خبر داد. فیلم کوهنورد قرار است به زودی شروع کند، اما در مورد بقیه پروژه، او می خواهد همه چیز را مخفی نگه دارد.

حضور هنری کویل در ریبوت فیلم Highlander

«کویل» گفت:

به زودی آموزش به صورت جدی آغاز خواهد شد. این یک روند آموزشی بسیار طولانی خواهد بود و من بسیار هیجان زده هستم که در آن شرکت کنم. در حال حاضر فقط می توانم اطلاعات محدودی به شما بدهم.

با توجه به اینکه  «کویل» قبلاً آموزش شمشیرزنی را برای سری The Witcher دریافت کرده است، نمی‌توانیم تصور کنیم که هایلندر هنوز به یک دوره آموزشی بسیار طولانی و افکت شگفت‌انگیز برخورد شمشیر نیاز دارد که در اینجا به نمایش گذاشته می‌شود.

راه اندازی مجدد فیلم Highlander

انتظار می رود هایلندر داستانی مشابه با نسخه اصلی 1986 را روایت کند. داستان شمشیرزنی به نام “کانر مک لئود” (کریستوفر لمبرت) یکی از رزمندگان جاویدان است و تنها زمانی می میرد که سرش بریده شود.  «مک‌لئود» پس از قرن‌ها زندگی در صلح، در نیویورک مستقر می‌شود و به زودی به میدان نبرد بازمی‌گردد که بزرگترین دشمنش برای کشتن او برمی‌گردد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*