وضعیت غم انگیز و اسفناک عباس ظفری بازیگر سریال آقای حکایتی همه را شوکه کرد

به گزارش مگتو فیلمی از صحبت های غم انگیز و وضعیت ناراحت عباس ظفری منتشر شده است. عباس ظفری بازیگر باتجربه ایرانی است. عباس ظفری متولد دهه 30 است. اکثر مردم عباس ظفری را با آقای حکایتی و شب دهم می شناسند. در ادامه ویدیوی جدید عباس ظفری را مشاهده خواهید کرد.

بیوگرافی عباس ظفری

عباس ظفری متولد 1330 در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. عباس ظفری می گوید من تنها بازیگری هستم که در هر سه سریال «زیر گنبد کبود» بازی کرده ام. قبل از این پروژه تئاتر کار می کردم و یکی شاه محمدلو بیگ یکی از دوستانم را معرفی کردم که در آن زمان دفترش در یوسف آباد بود و روی مجموعه رنگین کمان کار می کردند. قرار بود در این درام نقش خرس را بازی کنم. اتفاقا خانم های پورمختار و برومند نیز در این کار شرکت داشتند. در آنجا با آقای شاه محمدلو آشنا شدم.

عباس ظفری درباره سابقه کاری خود می گوید: قبل از زیر گمبد کبود تنها بازیگری بودم که در هر سه سریال زیر گمبد کبود بازی کردم، قبل از این پروژه در تئاتر کار می کردم. یکی شاه محمدلو بیگ یکی از دوستانم را معرفی کردم که در آن زمان دفترش در یوسف آباد بود و روی مجموعه رنگین کمان کار می کردند. قرار بود در این درام نقش خرس را بازی کنم. اتفاقا خانم های پورمختار و برومند نیز در این کار شرکت داشتند. آنجا با آقای شاه محمدلو آشنا شدم.

پس از آخرین سریال تلویزیونی آقای حکایتی، چندین سال به عنوان کودک کار مشغول به کار شد. او همچنین در قسمت های مختلف سریال «استابابا» و سپس «هتل پرستاری» با خانم مریم سعادت همکاری داشت… در تئاتر نیز حضور فعال داشت و بسیاری از کارهای کودک را کارگردانی کرد. آخرین اثر او سریال شهرزاد حسن فتحی است.

عباس ظفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. بازیگری را از روی صحنه تئاتر آغاز کرد.

سوابق

فیلم شناسی
بازیگری (فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش و …)
دنده عقب 1387
لوکوموتیو 1379
شراب شیرین یا تلخ اسپانیولی
سیران 1400
سیر و سرکه 1390
اشک و لبخند 1387
مدار صفر 1386
روشن تر از کم نور شدن 1382
شب دهم سال 1380
فردا پایان سال 1377 است
رزمندگان نمی میرند 1376
علاءالدین 1374
1366 زیر گنبد کبود

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*