ویژه برنامه های شبکه سحر را بشناسید

به گزارش شیک تمز آنلاین، توضیحات اختصاصی برنامه های صبحگاهی تلویزیون به شرح زیر است:

کانال یک

ویژه برنامه صبحگاهی «ماه خدا» حسن سلطانی با سخنرانی حجت الاسلام طهارت صبح های ماه مبارک رمضان همه روزه ساعت 15:30 از شبکه یک سیما پخش می شود. «ماه خدا» به تهیه کنندگی یونس قاسمی از مشهد پخش می شود. این برنامه با بیان نکات اخلاقی، معرفتی، دعا، نیایش و اذان صبح همراه است.

شبکه دو

«صحرنشانی» عنوان ویژه برنامه صبحگاهی شبکه دو سیما به میزبانی راحله امینیان در آغاز ماه مبارک رمضان 1403 است. این برنامه با محوریت جایگاه مادر و اهمیت نقش مادر در جامعه امروزی به بیان صفات و ویژگی های حضرت فاطمه زهرا (س) می پردازد. س) و نقش آن در جامعه اسلامی گسترده است.

کانال سه

شبکه سه سیما برای آغاز ماه مبارک رمضان امسال فصل جدید برنامه ماه من را آماده کرده است که با اجرای نجم الدین شریعتی همراه خواهد بود.

کانال چهار

ویژه برنامه صبحگاهی شبکه چهار با عنوان «چهارگاه» با موضوع «ذاکر، مناجات و مناجات» از ساعت 3:30 تا اذان صبح روی آنتن می رود. این برنامه توسط اسماعیل اجرا می شود. آذر و با حضور متین رضوانی پور، حسام الدین سراج و حسن بلخاری، چهره های سرشناس ادبیات، موسیقی و فلسفه به عنوان کارشناس روی آنتن می روند. این برنامه به خواندن آثار کهن شعر و ادب فارسی با مضامین عرفانی و در قالب مناجات می پردازد.

شبکه تهران

«صدره» عنوان ویژه برنامه سحرگاهی شبکه تهران است. این برنامه در معاونت آموزش شبکه تهران سیما ایجاد و از صبح روز دوشنبه 21 شهریورماه آغاز به کار کرد اسفند «صدرا» از ساعت سه بامداد به مدت 105 دقیقه به صورت زنده و مستقیم با اجرای کربلایی محیار عبداللهی با حضور کارشناسان تربیتی حجه الاسلام علی سرلک، علی سعیدیان، سید عباس موسوی مطلق، محمد پخش می شود. رضا سنگری و مهدی امین فروغی. از تلویزیون پخش خواهد شد. همچنین در برنامه صبحگاهی، دعاخوانی با صدای مداحان اهل بیت (علیهم السلام) از جمله حاج مرتضی طاهری، حاج سعید قانع و حاج مجید شعبانی و… شخصیت والای حضرت علی امیرالمومنین (ع) خواهد بود. نمایشگاه سفره های افطار در کربلا، موضوع شهدای مدافع حرم (نقاشی پرتره)، اقلام و پیامک های مردمی و سخنان بزرگان از دیگر بخش های این برنامه است که در ساعت های مختلف پخش می شود. فواصل در این برنامه

شبکه امید

شبکه امید در ساعات اولیه بامداد برنامه بیست و چهل (2040) را با طعم تغییر شرایط جهان پس از 16 مهر و طوفان الاقصی با طعم ظهور و آخرالزمان برای مخاطبان خود پخش می کند. فردا. این برنامه توسط سید حمید لاجوردی پخش می شود.

شبکه کودکان

«سر سفرا خدا» نیز ویژه برنامه صبحگاهی ماه مبارک رمضان است. این یک شبکه کودک است که توسط حامد مدرس و احسان مهدی پخش می شود و شخصیت های جدیدی را با برنامه های طنز ارائه می دهد. این برنامه حدود ساعت 15:30 پخش خواهد شد.

شبکه آموزشی

ویژه برنامه آوانوا در شب های ماه مبارک رمضان از حدود یک بامداد تا پنج بامداد با اجرای اسماعیل آذرمسعود فروتن، ناصر فیض، مهدی صالحی، علیرضا بختیاری و … از شبکه آموزش پخش می شود. این پخش ویژه همراه با پخش های مختلف سعی در ایجاد فضایی عرفانی در شب و سحر در سی شب ماه مبارک رمضان دارد.

شبکه افق

«وقت سحر» ویژه برنامه صبحگاهی شبکه افق در ماه مبارک رمضان با اجرای حامد عسگری و محمد قاسمی و با حضور حاج حسین یکتا، حجت الاسلام طباخیان و علی غلامی پخش می شود.

شبکه قرآن و معارف

شبکه قرآن و معارف سیما نیز همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ویژه برنامه «دل آرام» را پخش می کند. این پخش از ساعت سه بامداد به صورت زنده از حرم حضرت معصومه سلام الله علیها برای استقبال از اذان صبح آغاز می شود. معارف سیما نیز پخش خواهد شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*