پخش برنامه شاد برای افطار

به گزارش شیک تمز آنلاین، «بهار جانها» عنوان ویژه برنامه افطاری این شبکه رادیویی است که از سه شنبه 31 آذرماه آغاز می شود. اسفند ماه به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان حضار را همراهی می کند.

آزاده شاهرخ مهر تهیه کننده این برنامه گفت: «بهارجانها» یک برنامه شاد شبانه است که به برنامه افطار اضافه می شود.

با عنایت به تقارن ماه مبارک رمضان با آغاز سال نو، این ویژه برنامه در چند مرحله با محوریت ایام پایان سال، آغاز سال نو و شب های سال نو به مخاطبان ارائه می شود. رحمت.

شاهرخمهر او هر روز در این برنامه موضوع این برنامه را توضیح می داد یکی آیات قرآنی که مربوط به ویژگی های اخلاقی افراد است به عنوان مضمون برنامه ارائه می شود که از طریق آن در بخش های مختلف گزارش خواندن پیامک و پخش تلفنی با مخاطبان ارتباط برقرار می کنیم.

وی افزود: این نمایش در چند قسمت اول به روزهای پایانی سال و تقارن ماه مبارک رمضان و آغاز سال جدید می پردازد.

تهیه کننده برنامه به معرفی بخش های مختلف برنامه گفت: نمایش، گفتگوی ویژه، موضوع آشپزخانه، ماه خاطرات، ارتباط با خبرنگاران شهرستان و موضوع سلامتی. یکی یکی از قسمت های جالب این برنامه نمایشی است که اعضای یک خانواده هر روز بسته به حال و هوا و موضوع برنامه به اجرای استند آپ می پردازند. این قسمت از کسری نیک است آذر و اقتدارگرایی در حال اجراست. «آشپزی» عنوان مقاله ای است که به معرفی انواع غذاهای ویژه افطار و سحر و تهیه آن ها اشاره دارد و مقاله «خاطرات ماه» نیز با بحث در مورد خاطرات افراد مختلف از مردم جهان به مخاطب ارائه می شود. منطقه ای از ماه رمضان و روزه گرفتن در شرایط مختلف و در بخش، گفت و گوی ویژه ای می شنویم در مورد داستان دگرگونی و تغییر افرادی که نقطه عطفی را در زندگی خود تجربه کرده اند و به روایتی زندگی آنها وارد مرحله جدیدی شده است. فصل

به همراه خبرنگاران شهرستان ها با آداب و رسوم خاص شهرهای مختلف در ماه های مبارک رمضان و نوروز مصاحبه می کنیم و اخبار فرهنگی شهرستان ها را به اطلاع مخاطبان می رسانیم.

شاهرخ مهر وی در پایان خاطرنشان کرد: در این ویژه برنامه در لحظات عرفانی اذان مغرب در ماه مبارک با مخاطبان همراهی می کند و در شب های قدر نیز سوالات اخلاقی برای مخاطبان مطرح می شود.

ویژه برنامه بهارجانها در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 18 به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با حضور لاله جلال آبادی و ساخت آیتم هایی توسط نیلوفر قاسمی، هدیه درویش زهرا مدبر و پیمان شکورزاده به روی آنتن می رود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*