چه کسی می تواند باور کند که این خانم شیک پوش مادر شاهرخ است؟

به گزارش شیک تمز شاهرخ اصطخری (متولد 14) مهر 1359) بازیگر ایرانی است. از جمله فعالیت های شاهرخ اشتخری می توان سریال های دلنوازان، الحوال، آمین، ماه و پلنگ، سوگند، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان را برشمرد.

ازدواج شاهرخ اصطخری:
شاهرخ اصطخری در سال ۱۳۹۰ در سن ۳۱ سالگی با سپده بزمی پور ازدواج کرد و حاصل این زندگی دو دختر به نام های پناه و نبات شد که هر دو در بلژیک به دنیا آمدند.

زندگی حرفه ای شاهرخ اشتخری:
شاهرخ اصطخری پس از گذراندن تحصیلات آکادمیک با اجرای تئاتر در تئاتر به کارگردانی محمد رحمانیان بین سال های 1390 تا 1397 پا به عرصه هنر گذاشت و سپس دوره بازیگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور، پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. او با فیلم تلویزیونی «تلخون» ساخته علیرضا امینی و قدم به قدم از «پریدخت» به «مثل هیچکس» و سپس به «ماه عسل» وارد عرصه بازیگری حرفه ای شد و نقطه عطف همه فعالیت هایش سریال « دل» نوازان» و سپس «فصیله» جای خود را در بین مخاطبان پیدا کرد.

اصطخری در سریال دل نوازان حسین سهیل زاده نقش بهزاد را بازی کرد و همین آشنایی باعث شد تا در سریال فصل ها نقش سعید را بازی کند. او می گوید: مسیر هنری من بعد از بازی در سریال دل نوازان تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*