کارگردان «جان ویک» در دنیای اکشن می‌ماند/ بازسازی «کوه‌نشین»

به گزارش خبرگزاری شیک تمز، چاد استاهلسکی، کارگردان هر 4 فیلم جان ویک، قرارداد تولیدی چند ساله با لاینزگیت امضا کرده است.

این قرارداد همکاری موجود بین استالسکی و لاینزگیت را گسترش می‌دهد و به کارگردان بدلکاری که تبدیل به اکشن شده است، اجازه می‌دهد بیشتر بر روی ساخت فیلم‌های اکشن تمرکز کند.

پیش از این اعلام شده بود که استاهلسکی هدایت فرنچایزهای جان ویک و هایلندر را برای لاینزگیت بر عهده خواهد داشت و فیلم بعدی او که کارگردانی می کند، بازسازی هایلندر با بازی هنری کاویل است. «هایلندر» فیلمی است که در سال ۱۹۸۶ با بازی شان کانری ساخته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به گزارش ورایتی، استاهلسکی گفت: «لاینزگیت در طول دوران حرفه‌ای من به عنوان کارگردان، استودیوی خانگی من بوده است و برای من منطقی است که به تولید فیلم‌هایم با تیمی ادامه دهم که سال‌ها شرکای فوق‌العاده‌ای بوده‌اند.»

فیلم بعدی از دنیای “جان ویک” اسپین آف “بالرین” با بازی آنا دی آرماس است که اعلام شد در سال 2025 اکران می شود. این فیلم برای اکران تابستانی برنامه ریزی شده بود، اما استالسکی قرار بود با کارگردان همکاری کند. لن وایزمن برای ساخت سکانس های اکشن اضافی برای فیلم.

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*