کامرون دیاز به فیلم کمدی Outcome خواهد پیوست

« کامرون دیاز او فاش کرد که در نظر دارد برای همیشه به دنیای بازیگری بازگردد و در حال مذاکره برای بازی در کنار جونا هیل و کیانو ریوز است.

فیلم پایانی جونا هیل کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای که با ازرا وودز نوشته است، بر عهده خواهد داشت. کیانو ریوز در نقش ریف، یک ستاره آسیب دیده هالیوود که برای مقابله با شیاطین درونی خود باید به اعماق تاریک گذشته خود بپردازد، بازی می کند.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


کامرون دیاز در کمدی نتیجه

هنوز جزئیاتی از نقش «کامرون دیاز» اعلام نشده است اما انتخاب این بازیگر کودتا محسوب می شود. او در بسیاری از پروژه های کمدی مانند The Mask، My Best Friend’s Wedding، There’s Something About Mary، Bad Teacher، Charlie’s Angels و سریال Shrek بازی کرده است که بیش از 7 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته اند. او همچنین نامزدی گلدن گلوب، SAG و بفتا را برای بازی های دراماتیک خود در فیلم هایی مانند جان مالکوویچ بودن، آسمان وانیلی و دار و دسته های نیویورک دریافت کرد.

دیاز در سال 2018 از هالیوود کنار رفت تا بیشتر بر تلاش های خود به عنوان یک نویسنده و کارآفرین تمرکز کند. اما پیوستن به جونا هیل و کیانو ریوز نتیجه گیری فیلم کمدی این نشانه خوبی است.

کامرون دیاز

نتیجه توسط مت داینز و علی گودوین تهیه خواهد شد. این پروژه نشان‌دهنده آخرین همکاری او با اپل اورجینال فیلمز است، زیرا طرفین در حال ساخت یک فیلم بیوگرافی Grateful Dead با Sikelia Productions مارتین اسکورسیزی هستند. اسکورسیزی کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت که فیلمنامه آن را اسکات الکساندر و لری کاراشفسکی نوشته اند و جونا هیل بازیگر و تهیه کننده این فیلم خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد فیلم های کامرون دیاز چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: تغییر

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*