کی میتونه فکر کنه محمدرضا گلزار اینقدر زن حقیر بوده؟

به گزارش شمانیوز؛ محمدرضا گلزار مجری برنامه بازی پانتولیگ یکی از شرکت کنندگان مرد در این مسابقه پرسیده شد: چقدر در کارهای خانه به همسرتان کمک می کنید؟ او می پرسد. و آقای شرکت کننده می گوید: من به آشپزی علاقه دارم و هر وقت بگوید این کار را انجام می دهم. محمدرضا گلزار در پاسخ به این گفتگو می گوید: به خاطر این نیست که به آشپزی علاقه داری، بگو چه دوست داری، چقدر کار می کنی. محمدرضا گلزار می گوید من در این مسابقه همین کار را می کنم و اشکالی ندارد!

محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی

رضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی خرداد آنها در سال 1402 ازدواج کردند. آقای بازیگر خرداد او در سال 1402 با انتشار فیلم مراسم عقد در صفحه مجازی خود به نام مراسم عقد گلزار خبر ازدواج خود را داد. یکی در مجلل ترین باغ تالارهای تهران برگزار شد. پس از اعلام ازدواج رضا گلیزر، وضعیت عجیب طرفدارانش پس از ازدواج بازتاب گسترده ای پیدا کرد.

آیسان آقاخانی همسر رضا گلزار متولد ۱۳۷۶ و اهل زنجان است، این بازیگر هیچ عکسی از همسرش در صفحه خود منتشر نکرد. برخی تصور می کنند پدر آیسان تاجر است و از وضعیت مالی بسیار خوبی برخوردار است اما در برخی محافل او را به عنوان بیمه گر نیز می شناسند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*